Barwy szczęścia Odcinek 2970 / Barwy szczęścia
Vincenzo i Ania nie mogą znaleźć cennej rodzinnej pamiątki - pierścionka zaręczynowego. Wychodzi na jaw, że od lat nosi go Krystyna.

Gdy do lokalu wraca gangster Pajek, Kodur go aresztuje. Okazuje się, że Pajek jest poszukiwany za rozbój. Później Marcin postanawia odwiedzić także jego zleceniodawcę _ Stefaniaka. Tymczasem Basia i Tolek wciąż próbują przekonać Walerię, by jednak spotkała się z psychiatrą. Vincenzo nadal szuka z Anią rodzinnej pamiątki _ pierścionka zaręczynowego. Wkrótce okazuje się, że zaginioną biżuterię nosi Krystyna. Kobieta jest przekonana, że pierścionek od lat należy właśnie do niej. Gdy Jaworski zwraca zgubę, Vincenzo prosi w końcu Anię o rękę.
Więcej odcinków
Barwy szczęścia Odcinek 3182
Zbliża się pogrzeb Henryka. Wiktor konsekwentnie odmawia udziału w uroczystości. więcej
Barwy szczęścia Odcinek 3181
Krystyna nie pamięta, co się wydarzyło. Kiedy zauważa obrażenia męża, domyśla się, że musiała go zaatakować. więcej
Barwy szczęścia Odcinek 3180
Malwina denerwuje się, że nie ma funduszy na remont mieszkania. Małgorzata i Jerzy niepokoją się o jej zdrowie. więcej
Barwy szczęścia Odcinek 3179
Policja wszczyna śledztwo w sprawie śmierci Henryka. Tomasz stara się wspierać matkę, ale Wiktor uważa, że jego ojciec zasłużył na swój los. więcej