Barwy szczęścia
Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 20366
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Barwy szczęścia Odcinek 2951 / Barwy szczęścia

Kasia bierze udział w rozpoczęciu roku szkolnego Ksawerego. Zwierza się Bożenie, że postanowiła odejść od Łukasza po tym, jak naraził on rodzinę na niebezpieczeństwo.

Zdjęcie ilustracyjne Barwy szczęścia odcinek 2951

Sadowski, choć nadal żonę kocha, zgadza się na rozstanie. Z kolei Malwina wychodzi z Rozalią ze szpitala, a w domu całą rodzinę odwiedza Rawiczowa. Emilka zaskakuje dorosłych i od początku otacza siostrę czułą opieką, ku radości Malwiny i Hermana. Tymczasem Oliwka odkrywa, że sprzedaż jej kosmetyków, po aferze rozpętanej przez Ewę Poraj, znacznie spadła. Madzia jest po atakach hejterów na przyjaciółkę bardzo wzburzona i kłóci się przez to z Wiktorem.

Więcej odcinków

Barwy szczęścia Odcinek 3124

Tuż po powrocie do domu Mariusz wpada na Szymańskich. Spotkanie kończy się ostrą kłótnią. więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3123

Grażyna nakłania Madzię, by ta w końcu zgłosiła gwałt na policji. Karol spędza ostatnio dużo czasu zarówno z Grzesiem, jak i Beatą, czym... więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3122

Mariusz cały czas utrzymuje, że to on odpowiada za wypadek. Kasia poważnie martwi się o ukochanego. więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3121

Rawiczowa spędza romantyczny poranek z Ostoją-Modrzejewskim, po ich pierwszej wspólnej nocy. Łukasz i Agnieszka coraz bardziej zbliżają... więcej

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy