Barwy szczęścia
Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 20366
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Barwy szczęścia Odcinek 2940 / Barwy szczęścia

Rano Renatę i Dominikę czeka przykra niespodzianka. Okazuje się, że ktoś uszkodził skrzynkę zasilającą i w bistro nie ma prądu.

Zdjęcie ilustracyjne Barwy szczęścia odcinek 2940

Ostrzega kolegę, że jeśli wykorzysta stanowisko, by pomóc swojej dziewczynie, może mieć na karku wydział wewnętrzny. Tymczasem Natalia i Cezary wylatują w końcu z Leą do Indii, żegnani na lotnisku przez Rawiczową, Małgorzatę i Jerzego. Klemens przejmuje kancelarię i zaskakuje Malwinę mówiąc, że ma zupełnie inną strategię niż Zwoleńska i nie zamierza kierować się zostawionymi przez nią wskazówkami. Kornel przeprasza Idę za rodzinny incydent w bistro, całą winą za kłótnię obarczając syna. Później do dziewczyny zagląda także Patryk i namawia ją na wspólną kolację. Jezierski senior odmawia przyjęcia w pracy listu poleconego z sądu, domyślając się, że chodzi o rozwód. Modrzycki od razu chwyta trop i zagląda do Sławki, by podpytać ją o męża.

Więcej odcinków

Barwy szczęścia Odcinek 3124

Tuż po powrocie do domu Mariusz wpada na Szymańskich. Spotkanie kończy się ostrą kłótnią. więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3123

Grażyna nakłania Madzię, by ta w końcu zgłosiła gwałt na policji. Karol spędza ostatnio dużo czasu zarówno z Grzesiem, jak i Beatą, czym... więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3122

Mariusz cały czas utrzymuje, że to on odpowiada za wypadek. Kasia poważnie martwi się o ukochanego. więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3121

Rawiczowa spędza romantyczny poranek z Ostoją-Modrzejewskim, po ich pierwszej wspólnej nocy. Łukasz i Agnieszka coraz bardziej zbliżają... więcej

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy