Barwy szczęścia
Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 20366
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Barwy szczęścia Odcinek 2937 / Barwy szczęścia

Luiza świetnie zdaje maturę i może bez problemu dostać się na weterynarię, co bardzo cieszy Damiana. W dodatku Beata przyjmuje jego oświadczyny.

Zdjęcie ilustracyjne Barwy szczęścia odcinek 2937

A później Beata zgadza się w jeszcze wyjść za niego za mąż. Renata próbuje odwiedzić w szpitalu Stefaniaka. Przypadkiem poznaje jego syna i jest przy mężczyźnie, gdy ten słyszy, że jego ojciec zmarł. Halicka wspiera ukochanego i organizuje stypę, chociaż Robert wyznaje, że od lat był z ojcem w konflikcie. Gdy Stefaniak odkrywa jednak, że zmarły tuż przed śmiercią podpisał z Renatą i Dominiką nową umowę, chce ją jak najszybciej zobaczyć. Również napięcie między Basią i Arturem narasta. Chowański nie jest tego świadomy aż do chwili, gdy partnerka nagle kończy ich związek.

Więcej odcinków

Barwy szczęścia Odcinek 3124

Tuż po powrocie do domu Mariusz wpada na Szymańskich. Spotkanie kończy się ostrą kłótnią. więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3123

Grażyna nakłania Madzię, by ta w końcu zgłosiła gwałt na policji. Karol spędza ostatnio dużo czasu zarówno z Grzesiem, jak i Beatą, czym... więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3122

Mariusz cały czas utrzymuje, że to on odpowiada za wypadek. Kasia poważnie martwi się o ukochanego. więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3121

Rawiczowa spędza romantyczny poranek z Ostoją-Modrzejewskim, po ich pierwszej wspólnej nocy. Łukasz i Agnieszka coraz bardziej zbliżają... więcej

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy