Barwy szczęścia
Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 20367
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Barwy szczęścia Odcinek 2707 / Barwy szczęścia

O poranku Lilly rozstaje się z Justinem po tym, jak wyszli razem do klubu. Później chłopak pomaga jej załatwić wcześniejszą wizytę u Oliwki dla żony delegata z Chin.

Zdjęcie ilustracyjne Barwy szczęścia odcinek 2707

Zbrowska postanawia powiedzieć o rozrywkowym życiu dziewczyny Kajtkowi. Renata chce zrezygnować z układu z Kodurem. Jemu jednak udaje się ją namówić, by wzięła udział w jeszcze jednej prowokacji z udziałem Binia. Dominika dowiaduje się, że przyjaciółka naraziła się na ogromne niebezpieczeństwo, chcąc uwolnić ją od Wolnego. Klara usiłuje skupić się na pisaniu w apartamencie wydawnictwa. Bartosz składa jej nieoczekiwaną wizytę. Odwiedza ją wraz z szampanem. Przekazuje też Pyrce wiadomość o tym, że jej powieść została nagrodzona, przy okazji z nią flirtując. Gdy pisarka stara się wyprosić mężczyznę, ten staje się wobec niej agresywny, po czym brutalnie ją atakuje.

Więcej odcinków

Barwy szczęścia Odcinek 3124

Tuż po powrocie do domu Mariusz wpada na Szymańskich. Spotkanie kończy się ostrą kłótnią. więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3123

Grażyna nakłania Madzię, by ta w końcu zgłosiła gwałt na policji. Karol spędza ostatnio dużo czasu zarówno z Grzesiem, jak i Beatą, czym... więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3122

Mariusz cały czas utrzymuje, że to on odpowiada za wypadek. Kasia poważnie martwi się o ukochanego. więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3121

Rawiczowa spędza romantyczny poranek z Ostoją-Modrzejewskim, po ich pierwszej wspólnej nocy. Łukasz i Agnieszka coraz bardziej zbliżają... więcej

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy