Barwy szczęścia
Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 20587
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Barwy szczęścia Odcinek 2523 / Barwy szczęścia

Jowita wraz z Sergiuszem i Protem ukrywają się w jednym z moteli. Cała trójka usiłuje dostać się do plików na laptopie Bondy.

Zdjęcie ilustracyjne Barwy szczęścia odcinek 2523

Gdy Jezierska zwraca się do Celiny o pomoc, ludzie niebezpiecznego gangstera ponownie atakują. Tym razem uprowadzają bliską osobę Jowity. Malwina wraz z Małgorzatą martwią się o Emilkę. Kobiety nie zgadzają się w kwestii metod wychowawczych. Tymczasem Sabina i Kazik rozpoczynają przygotowania do ślubu. Tomalowa postanawia poprosić Kajtka i Oliwkę, by zostali świadkami na jej ceremonii. Zbrowskiej nie podoba się ten pomysł. Okazuje się, że chłopak bez jej wiedzy podjął decyzję także za nią.

Więcej odcinków

Barwy szczęścia Odcinek 3182

Zbliża się pogrzeb Henryka. Wiktor konsekwentnie odmawia udziału w uroczystości. więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3181

Krystyna nie pamięta, co się wydarzyło. Kiedy zauważa obrażenia męża, domyśla się, że musiała go zaatakować. więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3180

Malwina denerwuje się, że nie ma funduszy na remont mieszkania. Małgorzata i Jerzy niepokoją się o jej zdrowie. więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3179

Policja wszczyna śledztwo w sprawie śmierci Henryka. Tomasz stara się wspierać matkę, ale Wiktor uważa, że jego ojciec zasłużył na swój los. więcej

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy