Barwy szczęścia
Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 20369
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Barwy szczęścia Odcinek 2467 / Barwy szczęścia

Regina i Franek spędzają pierwszy poranek jako mąż i żona. Falkowski mówi ukochanej, że przygotował dla niej niespodziankę - wpłacił zaliczkę na ich wspólne mieszkanie.

Zdjęcie ilustracyjne Barwy szczęścia odcinek 2467

Para jedzie je obejrzeć. Gdy docierają na miejsce, Regina mdleje. Przed wyjazdem do Włoch Kasia umawia się z Ewą i Elżbietą. Wyznaje Żeleńskiej, że męczy ją życie, w którym jest rozdarta pomiędzy dwoma krajami. Podczas rozmowy dostrzega, że babcia nadal zachowuje się wobec nastoletniej wnuczki, jakby ta była dzieckiem. Łukasz znajduje rozwiązanie kłopotów Kasi. Iwona decyduje się oddać brylant, który otrzymała w prezencie od Kępskiego. Hubert próbuje przekonać siostrę, by nie rezygnowała z podarunku. Nagle jednak okazuje się, że drogocenny klejnot gdzieś zaginął.

Więcej odcinków

Barwy szczęścia Odcinek 3125

Wspierana przez Natalię Madzia opowiada prokuratorce o ataku Kępskiego. Tomasz dowiaduje się od Oliwki o gwałtach, których dokonał jego... więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3124

Tuż po powrocie do domu Mariusz wpada na Szymańskich. Spotkanie kończy się ostrą kłótnią. więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3123

Grażyna nakłania Madzię, by ta w końcu zgłosiła gwałt na policji. Karol spędza ostatnio dużo czasu zarówno z Grzesiem, jak i Beatą, czym... więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3122

Mariusz cały czas utrzymuje, że to on odpowiada za wypadek. Kasia poważnie martwi się o ukochanego. więcej

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy