Barwy szczęścia
Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 20372
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Barwy szczęścia Odcinek 2250 / Barwy szczęścia

Klara i Winicjusz dostają zaproszenie do telewizji. To dla nich szansa na zdementowanie doniesień Kniewskiego w sprawie serii powieści Katarzyny Zimy.

Zdjęcie ilustracyjne Barwy szczęścia odcinek 2250

Są gotowi na konfrontację z Waldemarem, ale okazuje się, że pisarz w tym czasie poleciał do USA. Staś trafia na trop Szakala. Zuzia, Adrian i Dawid odwiedzają Filipa, którego ojciec za karę umieścił w wojskowym liceum z internatem. Lisicki zwierza się gościom, że w szkole czuje się fatalnie i myśli o ucieczce. Renata proponuje Damianowi, by razem uczyli się do matury. Dominika idzie na randkę ze Stawickim. Lekarz zapewnia, że ma wobec niej poważne zamiary.

Więcej odcinków

Barwy szczęścia Odcinek 3125

Wspierana przez Natalię Madzia opowiada prokuratorce o ataku Kępskiego. Tomasz dowiaduje się od Oliwki o gwałtach, których dokonał jego... więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3124

Tuż po powrocie do domu Mariusz wpada na Szymańskich. Spotkanie kończy się ostrą kłótnią. więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3123

Grażyna nakłania Madzię, by ta w końcu zgłosiła gwałt na policji. Karol spędza ostatnio dużo czasu zarówno z Grzesiem, jak i Beatą, czym... więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3122

Mariusz cały czas utrzymuje, że to on odpowiada za wypadek. Kasia poważnie martwi się o ukochanego. więcej

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy