Barwy szczęścia Odcinek 1726 / Barwy szczęścia
Wzburzony Sebastian zamierza dopilnować, by nauczyciel na zawsze zniknął z życia jego córki. Magda próbuje załagodzić sytuację.

Lekarz informuje Władka, że musi zrezygnować z pracy w laboratorium, co dla naukowca jest trudne do zaakceptowania. Anna nie może przestać myśleć o Jakubie. Ciągle wymienia SMS-y z pisarzem i nie zwraca uwagi na Jerzego. Marczak zaczyna dostrzegać swoje błędy i zaprasza zaniedbywaną żonę na wspólny wieczór. Tymczasem Anna spotyka się z Nasielskim, który wyznaje jej, że nadal jest mu bliska i chce wiedzieć, czy ma u niej szansę.
Więcej odcinków
Barwy szczęścia Odcinek 3182
Zbliża się pogrzeb Henryka. Wiktor konsekwentnie odmawia udziału w uroczystości. więcej
Barwy szczęścia Odcinek 3181
Krystyna nie pamięta, co się wydarzyło. Kiedy zauważa obrażenia męża, domyśla się, że musiała go zaatakować. więcej
Barwy szczęścia Odcinek 3180
Malwina denerwuje się, że nie ma funduszy na remont mieszkania. Małgorzata i Jerzy niepokoją się o jej zdrowie. więcej
Barwy szczęścia Odcinek 3179
Policja wszczyna śledztwo w sprawie śmierci Henryka. Tomasz stara się wspierać matkę, ale Wiktor uważa, że jego ojciec zasłużył na swój los. więcej