Barwy szczęścia Odcinek 2087 / Barwy szczęścia
Władek stara się wspierać księdza Tadeusza, który po śmierci Moniki przechodzi kryzys wiary. Tymczasem odwiedza go Kajtek w towarzystwie Oliwki.

Chłopak ma dziś zdawać egzamin praktyczny na prawo jazdy. Na placu manewrowym nie wszystko idzie po jego myśli. Agata odbiera telefon od Szumana. Jest on zaniepokojony zachowaniem Pawła. Ma złe przeczucia. Pyrka jest zdecydowana lecieć do Izraela, kiedy zjawia się Jewgienij z wiadomością, że Iwona jest poważnie chora i leży w ukraińskim szpitalu. Ku zdumieniu Celiny Herman odwołuje ich randkę. Wyznaje jej, że szuka poważnego związku. Kobieta jest przekonana, że stoi za tym Regina. Czapla dba o interesy pozostającego w śpiączce Franka. Spotyka się z Radkiem, aby nadzorować działania ich spółki. Ich rozmowę przerywa telefon ze szpitala w sprawie Falkowskiego.
Więcej odcinków
Barwy szczęścia Odcinek 3182
Zbliża się pogrzeb Henryka. Wiktor konsekwentnie odmawia udziału w uroczystości. więcej
Barwy szczęścia Odcinek 3181
Krystyna nie pamięta, co się wydarzyło. Kiedy zauważa obrażenia męża, domyśla się, że musiała go zaatakować. więcej
Barwy szczęścia Odcinek 3180
Malwina denerwuje się, że nie ma funduszy na remont mieszkania. Małgorzata i Jerzy niepokoją się o jej zdrowie. więcej
Barwy szczęścia Odcinek 3179
Policja wszczyna śledztwo w sprawie śmierci Henryka. Tomasz stara się wspierać matkę, ale Wiktor uważa, że jego ojciec zasłużył na swój los. więcej