Barwy szczęścia
Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 20544
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Barwy szczęścia Odcinek 2086 / Barwy szczęścia

Załamany Piotr mówi Ewie i Miłoszowi o śmierci ich siostrzyczki. Rozpacza przy Elżbiecie, wyrzucając sobie, że strata Moniki to kara za jego złe uczynki.

Zdjęcie ilustracyjne Barwy szczęścia odcinek 2086

W mieszkaniu pojawia się rozhisteryzowana Iga. Nazywa Walawskiego mordercą i chce zabrać ze sobą syna. Zuzia i Filip na prośbę Róży odwiedzają w szpitalu Jolę. Janek prosi ich o pomoc w psim hotelu. Młodzi znajdują tam porzuconego psa. Herman i Celina wyraźnie mają się ku sobie. Nie uchodzi to uwadze Reginy, która ostrzega trenerkę, by nie skrzywdziła niewidomego masażysty. Celina jest wściekła na szefową. Nie życzy sobie, by wtrącała się w jej życie.

Więcej odcinków

Barwy szczęścia Odcinek 3172

Po wspólnie spędzonej nocy Karol zwierza się Darkowi. Wyznaje, że dotąd nie miał odwagi, by się ujawnić. więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3171

Kiedy Karol odprowadza Grzesia do szkoły, ponownie wpada na Gabi. Dużo więcej radości sprawia mu jednak spotkanie z Darkiem. więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3170

Agata i Ignacy muszą zakończyć swoją podróż po tym, jak ich kamper doszczętnie spłonął. Para dochodzi do wniosku, że do wypadku doszło z... więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3169

Wspierany przez Emila Hubert przygotowuje dla Asi romantyczne oświadczyny. Jego ukochana jest cała w euforii. więcej

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama