Barwy szczęścia Odcinek 2078 / Barwy szczęścia
Julita prosi Józka, by ten nie kłopotał swoich rodziców jej obawami o zdrowie Urszuli. Przyszła mama poprawia sobie humor zakupami w sklepie dla niemowląt.

Uwagę Sałatki przyciąga fakt, że większość kupionych przez Julitę ubranek to rzeczy dla dziewczynki. Tymczasem ksiądz Tadeusz przyprowadza do Darka wielkiego fana Spartan, Mirka. Chłopiec marzy o autografie piłkarza. Janicki obdarowuje go nie tylko klubowymi gadżetami, lecz także biletem na finałowy mecz drużyny. Sebastian postanawia kupić mieszkanie za pośrednictwem agencji Zwoleńskich. Gdy Kowalski zawyża cenę nieruchomości, Natalia wycofuje się z potwierdzonej wcześniej rezerwacji. Małgorzata wpada w gniew i oskarża córkę o psucie reputacji ich firmy. Na dodatek Sebastian rezygnuje z transakcji.
Więcej odcinków
Barwy szczęścia Odcinek 3172
Po wspólnie spędzonej nocy Karol zwierza się Darkowi. Wyznaje, że dotąd nie miał odwagi, by się ujawnić. więcej
Barwy szczęścia Odcinek 3171
Kiedy Karol odprowadza Grzesia do szkoły, ponownie wpada na Gabi. Dużo więcej radości sprawia mu jednak spotkanie z Darkiem. więcej
Barwy szczęścia Odcinek 3170
Agata i Ignacy muszą zakończyć swoją podróż po tym, jak ich kamper doszczętnie spłonął. Para dochodzi do wniosku, że do wypadku doszło z... więcej
Barwy szczęścia Odcinek 3169
Wspierany przez Emila Hubert przygotowuje dla Asi romantyczne oświadczyny. Jego ukochana jest cała w euforii. więcej