Barwy szczęścia Odcinek 2049 / Barwy szczęścia
W hotelu Stańskich wciąż organizowane są nielegalne spotkania hazardowe. Na kolejny wieczór Rafał sprowadza atrakcyjne dziewczyny, prosi też Patryka o załatwienie narkotyków.

Bożena i Karolina, która składa narzeczonemu niezapowiedzianą wizytę w apartamencie, robią się coraz bardziej podejrzliwe. Zakochani Sebastian i Dominika wracają z Kanady. Cieszą się, że Angela zaakceptowała nową dziewczynę ojca. Kowalski spóźnia się do pracy. Zdenerwowany wymówkami Marka oraz jego kąśliwymi komentarzami pod adresem Dominiki, uderza go w twarz. Tymczasem rozchodzi się wieść o uniewinnieniu Anzelma. Koledzy z celi sądzą, że to Chowański i jego znajomość z dziennikarką pomogły Makowskiemu. Wyładowują swoje frustracje na Arturze. Tymczasem Umińska orientuje się, że mecenas Paszkowska, odsunęła ją od sprawy.
Więcej odcinków
Barwy szczęścia Odcinek 3172
Po wspólnie spędzonej nocy Karol zwierza się Darkowi. Wyznaje, że dotąd nie miał odwagi, by się ujawnić. więcej
Barwy szczęścia Odcinek 3171
Kiedy Karol odprowadza Grzesia do szkoły, ponownie wpada na Gabi. Dużo więcej radości sprawia mu jednak spotkanie z Darkiem. więcej
Barwy szczęścia Odcinek 3170
Agata i Ignacy muszą zakończyć swoją podróż po tym, jak ich kamper doszczętnie spłonął. Para dochodzi do wniosku, że do wypadku doszło z... więcej
Barwy szczęścia Odcinek 3169
Wspierany przez Emila Hubert przygotowuje dla Asi romantyczne oświadczyny. Jego ukochana jest cała w euforii. więcej