Barwy szczęścia
Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 20588
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Barwy szczęścia Odcinek 1878 / Barwy szczęścia

Umińska opowiada Chowańskiemu o swoim spotkaniu z Krzepińskim. Usłyszawszy fragment ich rozmowy, Ewunia wpada w histerię.

Zdjęcie ilustracyjne Barwy szczęścia odcinek 1878

Tymczasem Grzelakowie cieszą się, że dzięki współpracy z Reginą Czaplą ich masarnia zaczyna przynosić zyski. Bizneswoman wywabia Borysa ze sklepu, żeby porozmawiać z Aldoną w cztery oczy. Jowita wyznaje Oliwce, że podobają jej się starsi mężczyźni, a człowiek, z którym zderzył się Patryk, od razu wpadł jej w oko. Nastolatka ma przekazać Sebastianowi pieniądze na naprawę samochodu. Ich spotkanie kończy się kolacją w mieszkaniu Kowalskiego.

Więcej odcinków

Barwy szczęścia Odcinek 3182

Zbliża się pogrzeb Henryka. Wiktor konsekwentnie odmawia udziału w uroczystości. więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3181

Krystyna nie pamięta, co się wydarzyło. Kiedy zauważa obrażenia męża, domyśla się, że musiała go zaatakować. więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3180

Malwina denerwuje się, że nie ma funduszy na remont mieszkania. Małgorzata i Jerzy niepokoją się o jej zdrowie. więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3179

Policja wszczyna śledztwo w sprawie śmierci Henryka. Tomasz stara się wspierać matkę, ale Wiktor uważa, że jego ojciec zasłużył na swój los. więcej

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy