Barwy szczęścia
Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 20626
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Barwy szczęścia Odcinek 1303 / Barwy szczęścia

Łukasz mówi Kasi, że dopóki Dominika nie znajdzie zatrudnienia, musi spłacać kredyt. W telewizji Sadowski bierze pierwsze lepsze zlecenie.

Zdjęcie ilustracyjne Barwy szczęścia odcinek 1303

To reportaż o znanej blogerce modowej z Londynu - Agnieszce Walczak. Adrian nie dociera na umówioną terapię do doktor Rawicz. Iwona podejrzewa, że ukochany znów ją oszukuje. Tymczasem Świderski oczekuje w szpitalu na wyrok Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej. Sabina wciąż myśli o dziewczynce, którą uratowali z Andrzejem. Przed salonem wpada na Sandrę, klientkę, która była jej winna pieniądze. Pamięta, że była w ciąży. Dziewczyna przyznaje, że urodziła córeczkę, ale nie chce o tym rozmawiać. Z płaczem wybiega z salonu.

Więcej odcinków

Barwy szczęścia Odcinek 3192

Koleżanki naciskają na Emilkę w sprawie darmowych lekcji jazdy konnej. Spanikowana dziewczynka prosi w końcu prosi o pomoc narzeczonego... więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3191

Malwina przygotowuje się rano do rozmowy z Niedzielską. Z kolei Emilka próbuje w szkole wkupić się w łaski koleżanek, oferując im darmowe... więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3190

Hejtowana przez kolegów Emilka nie chce iść do szkoły. Stara się ukryć swoje problemy przed Malwiną. więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3189

Karol ukrywa związek z Darkiem przed kolegami. Nie chce również, by ukochany odwiedzał go w domu. więcej

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama