Barwy szczęścia
Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 20366
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Barwy szczęścia Odcinek 2836 / Barwy szczęścia

Tuż przed Wigilią Bogusia wyznaje Damianowi, że obwinia się o to, jak przez nałóg zniszczyła mu dzieciństwo. Później wybiera się na spotkanie z Danką.

Zdjęcie ilustracyjne Barwy szczęścia odcinek 2836

Wstydzi się przed Beatą oraz Grzesiem i zmusza matkę, by wieczór spędziła sama w pokoju. Tymczasem Natalia i Cezary Wigilię mają świętować osobno. Każde ze swoją rodziną ze względu na konflikt swoich matek. Rawicz robi jednak ukochanej niespodziankę i w końcu zjawia się u niej w domu przebrany za świętego Mikołaja. Dodatkowo po rozdaniu prezentów prosi nagle Natalię o rękę. Natomiast kolejnymi gośćmi Dominiki i Sebastiana są w święta Renata z Marcinem. Zakochani wpadają tylko na kilka chwil tuż przed wycieczką na Wyspy Zielonego Przylądka. Z kolei Sonia po wspólnej Wigilii wyznaje Kowalskim, że kolejny rok musi spędzić w więzieniu. W związku z tym prosi przyjaciół, by pod jej nieobecność zajęli się jej synem Mateuszem.

Więcej odcinków

Barwy szczęścia Odcinek 3124

Tuż po powrocie do domu Mariusz wpada na Szymańskich. Spotkanie kończy się ostrą kłótnią. więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3123

Grażyna nakłania Madzię, by ta w końcu zgłosiła gwałt na policji. Karol spędza ostatnio dużo czasu zarówno z Grzesiem, jak i Beatą, czym... więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3122

Mariusz cały czas utrzymuje, że to on odpowiada za wypadek. Kasia poważnie martwi się o ukochanego. więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3121

Rawiczowa spędza romantyczny poranek z Ostoją-Modrzejewskim, po ich pierwszej wspólnej nocy. Łukasz i Agnieszka coraz bardziej zbliżają... więcej

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama