Reklama

Żywioły Saszy - Ogień

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 7
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Żywioły Saszy. Ogień": Oto nowa dziewczyna Bondy!

Nie jest tajemnicą, że pisarze Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz byli kiedyś parą. TVN już od trzech sezonów realizuje serial według powieści Mroza, w którym główną rolę ogrywa Magdalena Cielecka. Teraz stacja na tapet wzięła prozę Bondy. Nowa produkcja z Magdą Boczarską w roli głównej ma szansę stać się hitem i rywalizować z "Chyłką" o uwagę widzów już wiosną! Widzieliśmy pierwszy odcinek serialu, zapowiada się naprawdę dobrze. Sprawdźcie szczegóły!

Tytułowa Sasza, czyli Magdalena Boczarska jest profilerką, która pomaga policji w znalezieniu przestępcy. Wiemy o niej niewiele, jedynie to, że ma córkę, mieszkała i studiowała kilka lat w Londynie, a z flashbacków - że w przeszłości przeżyła traumę związaną z porwaniem i pożarem.

W pierwszym odcinku historia głównej bohaterki dopiero się zarysowuje: przyjeżdża ona do Polski, szybko zostaje odesłana do Łodzi, by rozwiązać tajemnicę serii podpaleń, musi odnaleźć się w nowym, nieprzychylnym jej środowisku.

Reklama

Zacznijmy od minusów. TVN znowu pokusił się o serial z tym samym schematem: bohaterka z tajemnicą i problemami, które poznajemy z biegiem odcinków, musi rozwikłać kryminalną zagadkę, narażając tym samym siebie i swoich bliskich. Brzmi znajomo?

Być może dlatego, że mieliśmy do czynienia z tym scenariuszem w przypadku "Pułapki" z Agatą Kuleszą, wspomnianej wcześniej "Chyłki" czy emitowanej obecnie "Szadzi". Stacja od kilku lat lubuje się w serialach kryminalnych, z większymi ("Chyłka") i mniejszymi (pozostałe...) sukcesami.

Tym razem zdecydowano się podążać utartym szlakiem ekranizacji poczytnych powieści polskich autorów. Producentką serialu jest zresztą, jak w przypadku przeniesienia na ekran prozy Mroza, Dorota Chamczyk, sprawczyni sukcesu "Lekarzy" czy "Magdy M.".

Czytaj dalej na kolejnej stronie -->

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje