Reklama

Magdalena Boczarska zaskoczyła fanów! Pokazała zdjęcia z kolejnego ślubu

"Policzyłam, że to już mój ósmy mąż" - napisała aktorka pod najnowszym instagramowym koncie. Boczarska dodała urocze zdjęcia w białej sukni i zachwyciła fanów. Fotografię skomentowali również koledzy z branży.

Magdalena Boczarska w sukni ślubnej

Aktorka znana z filmów "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" czy "Różyczka" zaskoczyła swoich fanów, nieoczekiwanie chwaląc się w mediach społecznościowych "ślubnym" zdjęciem. Na fotografii Magdalena Boczarska jest w białej sukni, na głowie ma welon, a w ręku trzyma bukiet. Obok stoi kolega z branży, aktor Grzegorz Damięcki.Policzyłam, że Grzesio Damięcki to mój ósmy mąż. Boże, jak do tego doszło?!- napisała pod kadrem, który wywołał niemałe poruszenie.

Wkrótce pod spodem pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Pamiętałaś o mnie? My dwukrotnie...- postanowił przypomnieć Piotr Adamczyk.

Reklama

Piotruś, no przecież! Latami czekam na trzeci, bo dwa pierwsze trudno zaliczyć do udanych- odpowiedziała mu "panna młoda".

Recydywistka!- skomentowała zaś Agnieszka Woźniak-Starak.

Patrz ją! Jaka wybredna- dodała Magda Steczkowska.

Jak nie trudno się domyślić, udostępnione przez Magdalenę Boczarską zdjęcie pochodzi z planu filmowego, a większość zamieszczonych pod nim komentarzy jest utrzymana w prześmiewczym tonie. Nie wszyscy internauci zdali sobie jednak z tego od razu sprawę. Niektórzy na początku dali się "nabrać" aktorce, która prywatnie od wielu lat jest w szczęśliwym związku.

Magdalena Boczarska - życie prywatne

Magdalena Boczarska od 2014 roku jest związana z Mateuszem Banasiukiem, 35-letnim aktorem znanym telewidzom przede wszystkim z serialu "Pierwsza miłość". Para w 2017 roku doczekała się syna Henryka. Także aktor Grzegorz Damięcki, którego Boczarska nazwała swoim "ósmym mężem", ma własną rodzinę.

Magdalena Boczarska pokazała mieszkanie! Co za wnętrza!

Autor: Maria Staroń


RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje