Reklama

The Walking Dead

Żywe trupy

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 382
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Żywe trupy": Xander Berkeley zmierzy się z Rickiem?

Xander Berkeley, aktor znany m.in. z seriali "Nikita", "Salem" oraz "Przez 24 godziny", pojawi się w drugoplanowej roli w kolejnych odcinkach "Żywych trupów".

Xander Berkeley, amerykański aktor i producent telewizyjny, zmierzy się z żywymi trupami w serialu stacji AMC. Według zapowiedzi Berkeley pojawi się już po raz pierwszy w drugiej połowie 6. sezonu.

Reklama

Jak na razie nie zdradzono imienia i nazwiska postaci w jaką się wcieli - wiadomo tylko, że nie będzie to znany z komiksowej historii Negan, przywódca grupy zwanej Wybawcami i wróg protagonistów serii.

Bohater, którego zagra Xander, to "osoba, która niezmiernie cieszy się z możliwości sprawowania władzy oraz kontrolowania wszystkich. To narcyz o ogromnym ego i silnym instynkcie samozachowawczym". Opis tej postaci jest bardzo podobny do charakterystyki Negana.

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to widzowie będą mogli zobaczyć aktora również w 7. serii.

Xander Berkeley karierę filmową rozpoczął od małej roli w filmie "Ukochana mamusia" z 1981 roku. Później pojawił się w takich produkcjach jak "Żółtodziób", "Terminator 2: Dzień sądu", "Ludzie honoru", "Air Force One". Przez fanów seriali telewizyjnych jest również kojarzony z "Nikity", "Salem", "Mentalisty".

Na planie "Przez 24 godziny" spotkał swoją przyszłą żonę, Sarę Clarke.

Dowiedz się więcej na temat: Xander Berkeley

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje