Reklama

The Walking Dead

Żywe trupy

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 382
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Żywe trupy": Premiera 6. sezonu

Fani komiksu Roberta Kirkmana nie muszą już dłużej czekać! Rick Grimes i reszta bohaterów kultowego już serialu powraca dzisiaj na antenę!

Jeżeli wydawało wam się, że po przybyciu do Aleksandrii losy Ricka i spółki się poprawią, to musicie się zastanowić jeszcze raz. Konflikt pomiędzy Rickiem oraz mieszkańcami nie będzie czarno-biały, a zagrażać życiu bohaterów nie będą tylko truposze. Kolejne dramatyczne wybory, czyhające zewsząd niebezpieczeństwo oraz konflikty pomiędzy bohaterami to tylko parę z wielu intrygujących wątków czekających widzów w 6. sezonie produkcji.

Reklama

Przypomnijmy, że w najnowszej serii na drodze bohaterów staną Wilki!

Istnieje również szansa, że w drugiej części serii poznamy kolejnych przeciwników Grimesa - wcześniej informowaliśmy o angażu Xandera Barkleya. Bohater, którego zagra Xander, to "osoba, która niezmiernie cieszy się z możliwości sprawowania władzy oraz kontrolowania wszystkich. To narcyz o ogromnym ego i silnym instynkcie samozachowawczym". Niektórzy fani zwrócili uwagę na fakt, iż ten opis zgadza się z charakterystyką Negana, przywódcy grupy zwanej Wybawcami. Jeżeli te spekulacje okażą się prawdą, to przed Rickiem jeszcze sporo kłopotów.

90-minutowy premierowy odcinek serialu zostanie wyemitowany już dzisiaj o godz. 22:00 na antenie stacji FOX.

Dowiedz się więcej na temat: Żywe trupy | Xander Berkeley

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje