Reklama

The Walking Dead

Żywe trupy

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 398
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Żywe trupy": Jeffrey Dean Morgan dołącza do obsady!

Jeffrey Dean Morgan, czyli John Winchester z "Nie z tego świata", pojawi się w 6. i 7. sezonie "Żywych trupów". W jaką postać się wcieli?

Zagraniczne źródła podają, że aktor zagra jednego z największych przeciwników Ricka i spółki, czyli Negana.

Reklama

Informacje o ewentualnym wprowadzeniu tej postaci zaczęły pojawiać się już we wrześniu bieżącego roku. Fani spekulowali, że w tę rolę mógłby wcielić się Xander Berkley, który niedawno dołączył do obsady 6. serii.

Postać Negana po raz pierwszy pojawiła się na kartach komiksu w 100. numerze serii. Mężczyzna jest liderem Wybawców, grupy zamieszkującej w Sanktuarium - kolejnej strefy, która jest zamieszkana przez osoby, które przeżyły apokalipsę.

Rick i reszta drużyny serii spotykają Negana w jakiś czas po przybyciu do Alexandrii. Kilku z członków Wybawców zastawia pułapkę na bohaterów i żąda wydania zapasów. Grimes jednak dość szybko rozprawia się z wrogami. Niestety, to wydarzenie ma tragiczne skutki - Negan w brutalny sposób mści się za śmierć swoich kolegów zabijając jedną z głównych postaci.

Wydaje się, że Jeffrey Dean Morgan będzie pasował do tej roli idealnie - fani komiksów z pewnością pamiętają go z filmu "Watchmen. Strażnicy", gdzie wcielił się w rolę Komedianta.

Oprócz tego Morgan pojawił się w takich produkcjach jak "P.S. Kocham cię", "Przypadkowy mąż", "Trawka", "Chirurdzy", "Extant". Obecnie możemy go oglądać w 7. sezonie "Żony idealnej". Na razie nie wiadomo, czy aktory wystąpi w ewentualnej, ósmej serii prawniczego serialu.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jeffrey Dean Morgan | Żona idealna | Żywe trupy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje