Reklama

The Walking Dead

Żywe trupy

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 398
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"The Walking Dead": Powrót na ekrany

"The Walking Dead" wraca na ekrany 11 lutego. Co wydarzy się w serialu i kim są Szeptacze?

Szeptacze nie są zwykłą grupką osób, które znalazły sprytny sposób na przetrwanie. To bezwzględni mordercy, którzy pozostawiają przy "życiu" zombie, ale polują i brutalnie mordują zwykłych ludzi.

Reklama

Ich przywódczynią jest Alpha (Samantha Morton), u której boku stoją - jej prawa ręką Beta (Ryan Hurst) oraz córka Lydia (Cassady McClincy).

Co czeka bohaterów serialu? Nadal będziemy obserwować, jak mierzą się z wydarzeniami, które miały miejsce w ciągu ostatnich sześciu lat i ich wpływem na ich dzisiejsze życie.

Od czasu zniknięcia Ricka wielu z nich stało się dla siebie obcych, ale pod pewnymi względami nie poznają też siebie samych.

Po rozpoznaniu nowego zagrożenia i zrozumieniu, w jak wielkim są niebezpieczeństwie, będą musieli się zebrać i połączyć siły, aby rozpocząć nierówną walkę z nowym wrogiem.

Wkrótce okaże się, że wszystko, co do tej pory przeżyli, to nic w porównaniu z tym, co przyniesie przyszłość, a wszelkie zasady i sposoby na przeżycie, którymi wcześniej się posługiwali, nie gwarantują już bezpieczeństwa.

Przypomnijmy, że na początku tego tygodnia serial został wznowiony na dziesiąty sezon.

Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe newsy zza oceanu oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje