Żywe trupy The Walking Dead
Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 440
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"The Walking Dead" i "Chicago Fire": W marcu powracają na antenę

Kiedy premiera?

The Walking Dead

"The Walking Dead" to amerykańska produkcja znana na całym świecie, która jest adaptacją komiksów autorstwa Roberta Kirkmana, współtwórcy serialu. Wizja apokalipsy wywołanej przez zombie przez lata zyskała sobie spore grono wiernych fanów, którzy niecierpliwie czekają na wieści o dalszych losach garstki ocalałych bohaterów.

Ostatnio w "The Walking Dead" byliśmy świadkami porażki Alfy (Samantha Morton) i końca wojny Szeptaczy. Królestwo upadło, Hilltop zostało niemal całkowicie zniszczone, a Aleksandria opustoszała, gotując się do ostatecznej bitwy.

Reklama

Ci, którym udało się ocaleć, zostali uwięzieni i oddzieleni od siebie. Jednak w obliczu niemal pewnej śmierci zjednoczyli siły, pokonując Betę (Ryan Hurst) i eliminując zagrożenie ze strony hordy.

W premierowych sześciu odcinkach zobaczymy Ocalałych, którzy próbują podnieść się po zniszczeniach, jakich doznali od Szeptaczy.

Maggie (Lauren Cohan) powróci z historią, którą nie jest jeszcze gotowa się podzielić, szczególnie gdy przeszłość nie daje jej o sobie zapomnieć. Bezpieczeństwo Negana (Jeffrey Dean Morgan) jest zagrożone, a Daryl (Norman Reedus) i Maggie nieoczekiwanie stają do walki z zagrożeniem, jakiego do tej pory nie doświadczyli.

Daryl i Carol (Melissa McBride) wybiorą się w podróż, która przyniesie zaskakujący finał.Lata walki dają się bohaterom we znaki, ujawniając traumy i odsłaniając ich najbardziej wrażliwe strony. Czy mimo wątpliwości wobec kondycji całej ludzkości, stanu ich społeczności i własnego zdrowia psychicznego, uda im znaleźć wewnętrzną siłę, żeby przetrwać i wytrwać w przyjaźni i grupie?

W serialu występują Lauren Cohan jako Maggie, Jeffrey Dean Morgan jako Negan, Norman Reedus jako Daryl, Melissa McBride jako Carol, Seth Gilliam jako Gabriel, Ross Marquand jako Aaron, Josh McDermitt jako Eugene, Khary Payton jako Ezekiel, Eleanor Matsuura jako Yumiko oraz Paola Lázaro jako Princess.

O tym, co wydarzy się w pierwszym z sześciu premierowych odcinków "The Walking Dead", dowiemy się już 1 marca o godzinie 22:00 na FOX.

Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj newsy i wywiady, oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce.

Chicago Fire

Żadna praca nie jest bardziej stresująca, niebezpieczna ani ekscytująca od pracy strażaka.

Strażacy i ratownicy medyczni z 51. remizy w dziewiątym sezonie stoczą walkę z nowymi przeciwnościami losu, codziennie stawiając czoła niebezpieczeństwu, by ratować innych. Ogrom odpowiedzialności odciska piętno na życiu osobistym ratowników. Kiedy jeden z członków zespołu ginie, reszta zastępu obwinia siebie i innych.

Kiedy jednak nadchodzi czas akcji, odkładają oni na bok swoje różnice i wspierają się nawzajem, by stawić czoła niebezpieczeństwu.W dziewiątym sezonie zobaczymy, jak strażacy i ratownicy medyczni 51. remizy radzą sobie w czasach pandemii, która nie oszczędziła Chicago.

Po odejściu Fostera, w zespole karetki nr 61 pojawia się nowy ratownik medyczny — Gianna Mackey (Adriyan Rae). Okazuje się, że Mackey i Cruz (Joe Minoso) dorastali razem i to właśnie dzięki niemu Gianna dostała się do 51. zastępu.

W drodze na wezwanie Sylvie (Kara Killmer) i Gianna mają do czynienia z bratem pacjenta, który grozi Sylvie bronią.

W serialu występują Jesse Spencer jako kapitan Matthew Casey, Taylor Kinney jako zastępca Kelly Severide, Kara Killmer jako sanitariuszka Sylvie Brett, David Eigenberg jako porucznik Christopher Herrmann, Joe Minoso jako strażak Joe Cruz, Christian Stolte jako strażak Randy McHolland, Miranda Rae Mayo jako strażak Stella Kidd, Alberto Rosende jako kandydat na strażaka Blake Gallo, Adriyan Rae jako sanitariuszka Gianna Mackey oraz Eamonn Walker jako Wallace Boden.

O tym, co przytrafi się 51. zastępowi straży z Chicago dowiemy się już w środę 3 marca o godzinie 21:05 w FOX!

Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj newsy i wywiady, oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce.

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy