Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 822
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wyrzucona z serialu? To bzdura!

Anna Czartoryska, czyli Paula z "Nad rozlewiskiem", jest od kilku dni bohaterką plotki, która mówi, że piękna aktorka... straciła rolę w mazurskiej sadze - serialu o losach kobiet znad rozlewiska. Czy to prawda?

Niespełna tydzień temu, po opublikowanym przez swiatseriali.pl tekście o tym, co wydarzy się w kolejnym odcinku "Nad rozlewiskiem", w którym napisaliśmy, że grana przez Annę Czartoryską Paula będzie rozważać wyprowadzkę do Kanady, większość serwisów plotkarskich w Polsce zamieściło na swoich łamach informację, że producenci postanowili podziękować aktorce za współpracę!

Reklama

Pisano, że Ania straciła pracę, że "wyrzucono" ją z serialu, że jej postać wyjedzie z kraju i nie pojawi się na ekranie w kolejnych odcinkach.

- To bzdura! - twierdzi producentka "Nad rozlewiskiem" Katarzyna Kalicińska, dodając, że jest zachwycona współpracą z Anną Czartoryską, jej profesjonalizmem i zaangażowaniem w pracę na planie.

- Zdjęcia do 4. serii naszego serialu zakończyły się w lipcu, Ania była z nami do końca, a grana przez nią Paula pojawi się we wszystkich odcinkach - mówi Katarzyna Kalicińska.

Faktem jest, że Anna Czartoryska nie mogła stracić pracy w serialu, który nie jest już od pół roku realizowany! Na razie nie wiadomo, czy powstanie kolejna seria "Rozlewiska", ale...

- Jeśli będziemy mieli okazję znów spotkać się z całą ekipą na Mazurach, by kręcić następną serię serialu, Ania z całą pewnością będzie z nami! - zapewnia Kalicińska.
 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Czartoryska | Nad rozlewiskiem | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje