Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 834
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wrócił do pracy

Antoni Królikowski, czyli Kuba Milewicz z "Domu nad rozlewiskiem" i "Miłości nad rozlewiskiem", miał ostatnio bardzo dużo wolnego czasu. Ale to już koniec tej sielanki! Młody aktor wrócił w środę do pracy!

Antoni Królikowski zjawił się w środę na planie "Życia nad rozlewiskiem", tryskał energią i chęcią do pracy, z uwagą słuchał wskazówek reżysera serialu, Adka Drabińskiego. Ostatnie miesiące nie były w jego życiu najszczęśliwsze. Nie miał pracy, więc spędzał czas na... imprezowaniu.

Reklama

Wszyscy wiemy, jak zakończyła się jedna z imprez, w której uczestniczył - został zatrzymany przez policję, zamknięty w izbie wytrzeźwień i oskarżony o naruszenie nietykalności fizycznej policjanta. Twórcy "Domu nad rozlewiskiem" i "Miłości nad rozlewiskiem" dali mu jednak szansę i ponownie zatrudnili w swojej produkcji.

Zdradzamy, że w pierwszej scenie z udziałem Antka, grany przez niego Kuba Milewicz, oświadczy teściowi (w tej roli Piotr Grabowski) i jego partnerce (Ewa Bakalarska), że znalazł pracę! W dodatku wykorzysta ich do tego, by zarobić swoje pierwsze pieniądze jako sprzedawca... dywanów!

Czy uda mu się sprzedać dywan? Z odpowiedzią na to pytanie musimy poczekać do emisji siódmego odcinka serialu, bo właśnie jego częścią jest ta scena.

Obejrzyjcie zdjęcia z planu z udziałem Antoniego Królikowskiego. Wydaje się Wam, że dobrze wypada jako sprzedawca wykładzin podłogowych?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje