Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 834
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Pierwsze zdjęcia z Mazur!

Joanna Brodzik, czyli Małgosia Jantar z "Życia nad rozlewiskiem", wyjechała z Warszawy. Najbliższe dwa miesiące spędzi na Mazurach, gdzie kręcone są zdjęcia do trzeciej części "Domu nad rozlewiskiem". Mamy pierwsze zdjęcia aktorki z Mazur!

Mazury przywitały Joannę Brodzik piękną pogodą zachęcającą do spacerów i leniuchowania. Ale Joanna nie przyjechała tutaj, by odpoczywać! Przed aktorką prawie sto dni intensywnej pracy. Gra przecież główną rolę w "Życiu nad rozlewiskiem" i zdaje sobie sprawę, że to od niej przede wszystkim zależeć będzie, czy serial odniesie sukces i zyska przychylność widzów.

Reklama

Na Mazurach są też już pozostałe aktorki grające w serialu. W czwartek po raz pierwszy po niemal roku Joanna Brodzik spotkała się na planie z Małgorzatą Braunek, Anną Czartoryską, Olgą Frycz i Agnieszką Mandat, czyli Basią, Paulą, Marysią i Kasią.

Wszystkie panie żałowały, że nie mają dość czasu, by nacieszyć się sobą, porozmawiać i zwyczajnie, bo babsku, poplotkować. Musiały szybko nagrać wspólną scenę, bo Anna Czartoryska, przygotowująca się właśnie do jej zbliżającego się wielkimi krokami występu na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, oczekiwana była wieczorem w Warszawie na próbach do koncertu poświęconego Ewie Demarczyk.

W naszej galerii znajdziecie pierwsze zdjęcia z planu "Życia nad rozlewiskiem" z Mazur.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje