Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 834
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nad rozlewiskiem pojawi się... śnieg!

Gwiazdy serialu "Życie nad rozlewiskiem" wracają na Mazury już w styczniu. W kolejnej części opowieści o losach kobiet mieszkających nad rozlewiskiem po raz pierwszy pojawią się... zimowe krajobrazy.

- Potwierdzam, że przystępujemy do pracy nad czwartą częścią "Rozlewiska" już za kilka tygodni. W styczniu będziemy kręcili zimowe sceny na Mazurach - mówi producentka Katarzyna Kalicińska.

Reklama

Twórcy serialu nie chcą na razie zdradzić, jak potoczą się losy głównych bohaterów. Wiadomo tylko, że tym razem po raz pierwszy akcja rozgrywać się będzie w zimowej scenerii.

- Mazury są przepiękne latem, ale także w okresie zimowym zapierają dech w piersiach każdemu, kto tutaj przyjeżdża. Uznaliśmy, że warto pokazać otulone śniegiem Mazury naszym widzom - opowiada Kalicińska.

Zdradzamy, że w czwartej serii "Rozlewiska" zima odegra bardzo ważną rolę. To właśnie ta pora roku przyciągnie do pensjonatu Małgosi Jantar, w którą ponownie wcieli się Joanna Brodzik, niezwykłych gości. W życiu Marysi (w tej roli Olga Frycz) nastąpi wiele zmian - czy na dobre wróci do męża, czy może postanowi związać na stałe z przystojnym leśniczym (Mateusz Janicki)? Jak potoczy się pisarska kariera Basi (Małgorzata Braunek)? Czy miłość Pauli i Sławka (Anna CzartoryskaKrystian Wieczorek) nadal będzie kwitła? Z odpowiedzią na te i na wiele innych pytań musimy poczekać do przyszłej jesieni, kiedy to kolejna część serialu zostanie wyemitowana w Programie 1 TVP.

- Zapewniam, że nad rozlewiskiem znów będzie się wiele działo - mówi Katarzyna Kalicińska.

Tymczasem zajrzyjcie do naszej galerii. Prezentujemy w niej najpiękniejsze zdjęcia z planu "Życia nad rozlewiskiem".

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama