Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 834
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Nad rozlewiskiem": Anna Czartoryska po raz drugi została mamą! Tym razem urodziła dziewczynkę!

Anna Czartoryska, czyli Paula z mazurskiej sagi „Nad rozlewiskiem”, po raz drugi została mamą. Córeczka Anny przyszła na świat w przeddzień 32. urodzin pięknej aktorki...

Rodzina Anny Czartoryskiej i jej męża - Michała Niemczyckiego - zaledwie półtora roku po narodzinach ich syna Ksawerego znów się powiększyła. Kilka dni temu aktorka urodziła śliczną i zdrową dziewczynkę!

Reklama

Serialowa Paula z "Ciszy nad rozlewiskiem" nigdy nie kryła, że kariera nie jest dla niej najważniejsza. Wiele razy mówiła w wywiadach, że tym, co liczy się dla niej najbardziej, jest rodzina.

- Tak naprawdę trwamy przez nasze dzieci i wnuki - powiedziała kiedyś, dodając, że chciałaby mieć dużą rodzinę - taką, z jakiej sama pochodzi.

Anna Czartoryska jako przykład gwiazdy, która świetnie godzi obowiązki mamy z aktorstwem (i to aktorstwem najwyższych lotów), podaje mającą czwórkę dzieci i trzy Oscary na koncie Meryl Streep. Ania żartuje, że skoro jednej z najwybitniejszych i najbardziej zapracowanych aktorek świata udaje się bez problemu łączyć życie rodzinne z zawodowym, jej z pewnością też się to uda!

Czytaj dalej...

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje