Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 834
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Joanna Brodzik znów kręci

Joanna Brodzik, czyli Małgosia Jantar z "Życia nad rozlewiskiem", wróciła we wtorek do pracy na planie kontynuacji serialu, który we wrześniu pojawi się na antenie TVP1.

Joanna Brodzik już od trzech lat wciela się w Małgosię Jantar. Aktorka mówi, że od pierwszej chwili bardzo polubiła swoją bohaterkę i zakochała się w... Mazurach, gdzie powstaje większość zdjęć do serialu. Zanim jednak Joasia razem z całą ekipą zjawi się w okolicach Ostródy, zrealizowane zostaną wszystkie warszawskie sceny "Życia nad rozlewiskiem 2". Pierwszy klaps na planie padł we wtorek.

Podobno Joanna Brodzik nie mogła się już doczekać powrotu do pracy i spotkania z pozostałymi gwiazdami serialu. Była bardzo podekscytowana, że znowu zagra Małgosię i bardzo ucieszyła się na widok Małgorzaty Braunek, czyli swojej serialowej mamy - Basi, Marii Pakulnis, czyli Ewy Stern, i Antoniego Królikowskiego, czyli Kuby Milewicza.

Reklama

- Wszyscy czuliśmy się tak, jakbyśmy byli rodziną, która spotyka się po kilkumiesięcznej przerwie. Pierwszy dzień na planie upłynął w fantastycznej atmosferze. W przerwach między zdjęciami do kolejnych scen były i babskie pogaduszki, wspomnienia z ubiegłorocznego pobytu na Mazurach, i dużo, dużo śmiechu - powiedziała nam producentka serialu, Katarzyna Kalicińska.

To, co spotka Małgosię Jantar w 4. części "Rozlewiska", na razie owiane jest tajemnicą. Wiadomo, że w jej życiu znowu pojawi się mnóstwo trosk i kłopotów, ale też bardzo wiele radości.

Małgosia będzie się musiała zmierzyć z problemami córki (Olga Frycz), której małżeństwo z Kubą (Antoni Królikowski) po raz kolejny znajdzie się na zakręcie.

W pensjonacie granej przez Joannę Brodzik bohaterki ponownie zjawi się wielu oryginalnych gości, a sama Małgorzata będzie walczyć o to, by jej ukochanego miejsca na ziemi nie dotknął kryzys.Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje