Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 834
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Joanna Brodzik zakończyła swoją przygodę z "Rozlewiskiem"!

Przez dwa miesiące trwały w okolicach Ostródy zdjęcia do 5. części mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem". 1 października Joanna Brodzik, czyli serialowa Małgosia Jantar, po raz ostatni spotkała się na planie z ekipą, która po krótkiej przerwie kontynuować będzie zdjęcia w Warszawie.


Reklama


- Dziś ostatni dzień zdjęć w Ostródzie. To było piękne i pracowite lato! Pierwszy odcinek "Ciszy nad rozlewiskiem" jest już prawie zmontowany... - napisała we wtorek Joanna Brodzik na swojej tablicy na jednym z serwisów społecznościowych.

Aktorka spędziła na Mazurach niemal cały sierpień i wrzesień, bo - wbrew temu, co sugerowały tabloidy pisząc, że jej rola została w "Ciszy nad rozlewiskiem" mocno zredukowana - Małgosia Jantar, w którą Joanna wciela się już od pięciu lat, wciąż jest najważniejszą postacią w serialu.

- Jeśli okaże się, że jest to ostatnia seria naszego serialu, to "Cisza..." będzie fajnym pożegnaniem z widzami. Przygoda z "Rozlewiskiem" zajęła mi pięć lat. Co teraz wydarzy się w moim zawodowym życiu? Sama jestem tego bardzo ciekawa - mówiła Joanna Brodzik podczas spotkania z mediami na planie serialu w Ostródzie.

Joanna Brodzik po raz ostatni wcieliła się w Małgosię Jantar 1 października. Aktorka nie będzie brała udziału w zdjęciach do warszawskiej części serialu, które powstaną w stolicy w przyszłym tygodniu i potrwają zaledwie przez kilka dni. Na planie w Warszawie spotkają się za to Antoni Królikowski i Orina Krajewska, czyli Kuba i Agata. Pojawią się na nim także Małgorzata Braunek, czyli Basia Jabłonowska, oraz Krystian Wieczorek, czyli Sławek.

Ostateczna decyzja, kiedy "Cisza nad rozlewiskiem" pojawi się na antenie TVP1, jeszcze nie zapadła. Być może z bohaterami 5. części mazurskiej sagi spotkamy się już w grudniu, ale bardziej prawdopodobne jest, że emisja serialu rozpocznie się dopiero w marcu przyszłego roku.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Brodzik | Cisza nad rozlewiskiem | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje