Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 834
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Cisza nad rozlewiskiem": Kuba i Krzysztof pobiją się... o Marysię!

- Chłopak się pogubił, trzeba mu jakoś pomóc - powie Małgosia (Joanna Brodzik) Marysi (Olga Frycz), gdy ta dowie się, że jej były mąż Kuba (Antoni Królikowski) zamieszkał w pensjonacie na Mazurach.


Reklama


Kłopoty ze znalezieniem pracy i zakończenie związku z Agatą (Orina Krajewska) sprawią, że Kuba postanowi spróbować odzyskać względy Marysi. W jednym z pierwszych odcinków 5. serii mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem" niespodziewanie zjawi się na Mazurach, zamieszka w pensjonacie prowadzonym przez byłą teściową i będzie robił wszystko, by Marysia dała mu drugą szansę. Myśl o tym, aby ponownie ułożyć sobie życie u boku kobiety, z którą się rozwiódł, nie będzie dawała mu spokoju... Niestety, aby dopiąć swego i ponownie rozkochać w sobie ex żonę, będzie musiał stawić czoła Krzysztofowi (Mateusz Janicki) i przekonać Marysię, że mężczyzna, z którym aktualnie jest związana, nigdy nie da jej tego, co on ma jej do zaoferowania!

- Miałem dość Warszawy, z pracą i kasą było beznadziejnie, Agata poznała kogoś... - powie Kuba Marysi, gdy pewnego dnia spotkają się na pomoście nad rozlewiskiem.

- Nie przyjechałem tu, żeby cokolwiek psuć. Wystarczy, że u mnie się wszystko zawaliło - uspokoi byłą żonę, kiedy dostrzeże, że Marysia nie jest zachwycona tym, że zjawił się w pensjonacie Małgosi.

Z przyjazdu Kuby na Mazury bardzo niezadowolony będzie Krzysztof. Młody leśniczy da Kubie wyraźnie do zrozumienia, że nie jest mile widzianym gościem.

- Na twoim miejscu szybko bym stąd wyjechał - poradzi mu stanowczo.

- Ale nie jesteś na moim miejscu! Wróciłem, żeby zacząć wszystko od nowa... - usłyszy w odpowiedzi, a słowa Kuby wyprowadzą go z równowagi.

- Jak spróbujesz zarywać do Marysi, to... - zagrozi Krzysztof swojemu rywalowi i rzuci się w jego kierunku z pięściami urywając w pół zdania.

Jak zakończy się bójka Krzysztofa i Kuby? Jak na ich dziecinne zachowanie zareaguje Marysia? Którego z chłopaków wybierze córka Małgosi?

Zdradzamy, że w "Ciszy nad rozlewiskiem" dojdzie do niejednego starcia Kuby i Krzysztofa, a finał ich walki o względy Marysi zaskoczy wszystkich fanów serialu!

Na premierowe odcinki mazurskiej sagi TVP1 zaprasza już od marca.

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Cisza nad rozlewiskiem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje