Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 834
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Cisza nad rozlewiskiem": Antoni Królikowski czasem lubi oglądać... "Klan" i "Ranczo"!

Antoni Królikowski, czyli Kuba Milewicz z "Ciszy nad rozlewiskiem", nie kryje, że lubi oglądać seriale i filmy, w których grają jego rodzice - Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski, czyli Grażyna Lubicz z "Klanu" i Kusy z "Rancza".


Reklama


- Gdy oglądam filmy, w których biorą udział moi rodzice, jestem z nich bardzo dumny - mówi Antoni Królikowski.

Serialowy Kuba Milewicz z mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem" - choć od kilku lat nie mieszka już z rodzicami - bardzo często wpada do rodzinnego domu. Lubi panującą w nim atmosferę, uwielbia kuchnię mamy i pogawędki z ojcem, przepada wręcz za swoim rodzeństwem.

- U nas w domu w zasadzie prawie nie mówimy o pracy. Skupiamy się na innych tematach - wyznał w wywiadzie dla "Twojego Imperium", dodając, że jeśli już zdarzy mu się rozmawiać z rodzicami o sprawach zawodowych, raczej chwalą się nawzajem.

- A jeśli ktoś z nas zaliczy wpadkę, śmiejemy się z siebie, ale zawsze jest w tym dużo życzliwości - mówi.

Antoni Królikowski uważa swego ojca za jednego z najlepszych polskich aktorów. Docenia też dorobek artystyczny mamy...

- Czasem lubię obejrzeć "Klan" i "Ranczo" - twierdzi.

Antek najbardziej podziwia swoich rodziców za to, że będąc bardzo zajętymi pracą, zawsze znajdowali i wciąż znajdują czas dla swoich dzieci, nigdy nie zaniedbali spraw związanych z domem, a gdyby zaszła taka potrzeba, zrezygnowaliby dla rodziny ze wszystkiego.

Antoni Królikowski, którego niebawem będziemy mieli okazję oglądać jako Beksę w filmie "Miasto44" Jana Komasy, marzy, by w przyszłości mieć taki dom, w jakim się wychował. Nie kryje, że podoba mu się model rodziny, na jaki zdecydowali się jego rodzice. Przypomnijmy, że jest najstarszym z piątki dzieci Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego.

- Myślę o założeniu rodziny... Widzę siebie w roli ojca, ale zostanie nim to dla mnie jeszcze odległa perspektywa - mówi.

 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje