Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 834
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Anna Czartoryska debiutuje na dużym ekranie!

Od chwili, gdy Anna Czartoryska, czyli Paula z "Ciszy nad rozlewiskiem", skończyła warszawską Akademię Teatralną, minie wkrótce 5 lat. Do tej pory Ania - uważana za jedną z najpiękniejszych i najbardziej utalentowanych aktorek swojego pokolenia - grała jedynie w serialach! Dopiero za kilka dni po raz pierwszy zobaczymy ją na dużych ekranach...Reklama

"Facet (nie)potrzebny od zaraz" - komedia romantyczna Weroniki Migoń - to pierwszy film, w którym oglądać będziemy mogli Annę Czartoryską. Gwiazda mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem" zagrała w nim co prawda niewielką rolę, ale jest bardzo zadowolona, że mogła wreszcie poznać smak pracy na planie filmowym...

- Czekałam dość długo, żeby zagrać w filmie. Cieszę się, że debiutowałam akurat w tak fajnej produkcji - powiedziała Ania w wywiadzie, zdradzając przy okazji, że choć w przeszłości dostawała mnóstwo propozycji udziału w filmach, niewiele z nich zainteresowało ją na tyle, by podjąć wyzwanie i przyjąć oferowane jej role.

- Jednych nie przyjęłam, bo nie byłam do nich przekonana i nie chciałam niepotrzebnie ryzykować, inne wydawały mi się interesujące, ale musiałam z nich zrezygnować, bo nie byłam w stanie zgrać w jednym czasie wszystkich swoich projektów - mówi aktorka.

Anna Czartoryska ogromną popularność zawdzięcza produkcjom telewizyjnym, w których wystąpiła. Ma już w swoim dorobku aktorskim role w 13 seriach! Debiutowała tuż po ukończeniu Akademii Teatralnej jako Anka w "Przystani", później zagrała w "Domu nad rozlewiskiem" i kolejnych seriach mazurskiej sagi, w "Nowej", "Ojcu Mateuszu", "Szpilkach na Giewoncie", "Na dobre i na złe", "Szpiegach w Warszawie", "Regułach gry" i "Czasie honoru".

Ciekawostką jest, że Anna Czartoryska prywatnie w ogóle nie ogląda seriali! Jest za to wielką miłośniczką filmów i stara się obejrzeć wszystkie, jakie wchodzą do polskich kin.

Już 14 lutego Ania będzie mogła po raz pierwszy zobaczyć na dużym ekranie... siebie! Na ten dzień bowiem zaplanowana jest premiera "Faceta (nie)potrzebnego od zaraz", w którym zagrała u boku m.in. Macieja Stuhra, Pawła Małaszyńskiego i Michała Żebrowskiego.

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Czartoryska | Cisza nad rozlewiskiem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje