Reklama

Yaralı Kuşlar

Zranione ptaki

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 89
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zranione ptaki" odc. 38-42. Melis wpadnie w szał po wspólnym wieczorze Meryem i Leventa

Przedstawiamy streszczenie odcinków 38-42 serialu "Zranione ptaki", który pomimo krótkiego stażu na antenie TVP, zdążył już zachwycić tysiące polskich telewidzów. Co wydarzy się w najnowszych epizodach tureckiej produkcji? Fani na pewno nie będą rozczarowani, bo w odcinkach 38, 39, 40, 41, 42 "Zranionych ptaków", nie zabraknie intryg i nagłych zwrotów akcji.


"Zranione ptaki" są kolejną turecką produkcją, której udało się pobić serca Polaków. Serial obyczajowy z 2019 roku na antenie Telewizji Polskiej pojawił się 21 marca 2022 roku, kiedy to zajął miejsce popularnej telenoweli "Elif". 

Reklama

  • Świeża propozycja znad Bosforu, pomimo krótkiego stażu, zdążyła już zgromadzić tysiące wiernych fanów, którzy z niecierpliwością wyczekują jej kolejnych epizodów. 
  • Przedstawiamy więc opis i streszczenie odcinków 39-42 "Zranionych ptaków", które w telewizji będzie można oglądać od poniedziałku 16 maja. 

"Zranione ptaki": Opis fabuły. O czym jest serial?

Serial "Zranione ptaki" opowiada o losach pięknej Meryem Çelik i małego Ömera, który jest dla niej jak brat. Małego chłopca przed pięcioma laty ktoś podrzucił ojcu dziewczyny, a ona później postanowiła się nim zaopiekować. Meryem nie wie jednak, że tak naprawdę Ömer jest dzieckiem bogatego i wpływowego biznesmena. 

"Zranione ptaki" odcinek 38. Streszczenie odcinka

Levent jest oburzony tym, że Meryem śpi w pokoju z Ömerem. Daje jej to wyraźnie do zrozumienia i nie wierzy, że dziewczyna robi to, ponieważ chłopiec poprosił ją o z uwagi na to, że ostatnio czegoś się przestraszył. Melis śledzi Hülyę podczas jej spotkania z Kudretem. Nie może uwierzyć w to, że jej siostra chciała zabić Leventa. Żąda od siostry wyjaśnień i grozi jej, że o wszystkim mu opowie. Asli na polecenie Hülyi wykrada teczkę Tekina, która miała być wabikiem na Meryem. Ayse po raz kolejny udaje narzeczoną Cemila przed jego mamą. 

  • Streszczenie odcinka 38 "Zranionych ptaków" znajdziesz również tutaj

"Zranione ptaki" odcinek 39. Streszczenie odcinka

Durmus chce przekonać córkę, aby dla dobra Ömera poślubiła Tekina. Aby jednak móc zrealizować swój plan, najpierw musi dowiedzieć się, gdzie przebywa chłopiec. Levent widzi, jak Ömer ucieka przed Hülyą, a Melis w ostatniej udaje się uratować siostrę z opresji. Kobieta próbuje wzbudzić zainteresowanie Leventa, jednak jej starania są bezskuteczne, więc wyładowuje złość na Meryem. Ten odkrywa, że teczka Tekina zniknęła ze zbioru jego dokumentów i uważa, że to Meryem musiała ją zabrać. Utwierdza się w przekonaniu, że dziewczyna spiskuje z Tekinem. Tymczasem Hülya ukradkiem oddaje teczkę. 

Streszczenie odcinka 39 "Zranionych ptaków" znajdziesz również tutaj

"Zranione ptaki" odcinek 40. Streszczenie odcinka

Levent ma do siebie pretensje, że podejrzewał Meryem o współpracę z Tekinem. Ona natomiast dowiaduje się o umowie Ayse i Cemila i martwi się o przyjaciółkę, która coraz bardziej angażuje się w relację. Melis chce, aby cała rodzina Metehanoglu poszła razem na doroczne przyjęcie dobroczynne, a Ömer domaga się, aby Meryem również się na nim pojawiła. Melis chce temu zapobiec, ale Ülviye znajduje sposób, aby siostra chłopca mu towarzyszyła. Levent próbuje uratować pracowników firmy przed zwolnieniami, a Tekin za wszelką cenę stara się mu w tym przeszkodzić.

  • Streszczenie odcinka 40 "Zranionych ptaków" znajdziesz również tutaj

"Zranione ptaki" odcinek 41. Streszczenie odcinka

Rodzina Metehanoglu przygotowuje się na doroczne przyjęcie charytatywne, na które Ulviye zamawia piękną suknię specjalnie dla Meryem. Gdy Levent widzi dziewczynę w kreacji, zachwyca się jej pięknem. Gdy jadą razem z Ömerem na bankiet, ich samochód psuje się. 

We troje postanawiają więc spędzić wieczór w restauracji i na placu zabaw, świetnie się przy tym bawiąc. Melis jest wściekła, że jej rywalka spędziła wieczór z Leventem, więc postanawia wyładować na niej swoją złość. Mama Cemila wysyła fałszywej synowej prezent, a Ayşe czuje się tym zakłopotana. 

  • Streszczenie odcinka 41 "Zranionych ptaków" znajdziesz również tutaj

"Zranione ptaki" odcinek 42. Streszczenie odcinka

Durmus dostaje od Dogana adres domu, w którym mieszka jego córka i chce to wykorzystać, prosząc Meryem o pieniądze. Hülya jest zdziwiona tym, że Meryem ukrywa przed nią tożsamość ojca i postanawia spotkać się z mężczyzną. 

Ülviye i Meryem robią wspólne zakupy i przy okazji postanawiają odwiedzić Leventa w jego firmie. Gdy tylko Melis słyszy rozmowę Meryem i Tekina, proponuje mężczyźnie układ, który ma doprowadzić do tego, że Levent znienawidzi siostę Ömera. Mały i Czita dowiadują się, gdzie mieszkała mama Ciszki, jednak na miejscu okazuje się, że kobieta przeprowadziła się. 

  • Streszczenie odcinka 42 "Zranionych ptaków" znajdziesz również tutaj

"Zranione ptaki" odc. 38-42. Kiedy i gdzie oglądać serial?

Odcinki 38-42 "Zranionych ptaków" emitowane są od poniedziałku do piątku w Programie Drugim Telewizji Polskiej o godzinie 18:45.

Serial warto śledzić na bieżąco, jednak spóźnialscy nie muszą załamywać się, że nie udało im się obejrzeć ulubionego serialu. Powtórki odcinków 38-42 "Zranionych ptaków" pojawią się bowiem w TVP 2 każdego kolejnego dnia o godzinie 13:15. Poza tym, turecka produkcja jest również dostępna do obejrzenia na platformie streamingowej TVP VOD.

***

Czytaj również:

Zranione ptaki odc. 33-37. Meryem zamieszka z Leventem na stałe

Ornitoptery, czyli odwieczne marzenie ludzi, by latać jak ptaki

Jak pozbyć się dzięciołów z naszych budynków?

Zobacz także: 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL