Reklama

Yaralı Kuşlar

Zranione ptaki

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 1271
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zranione ptaki": Meryem wyzna Leventowi prawdę?

Na nowe odcinki "Zranionych ptaków" czeka tysiące fanów tureckiego serialu w całej Polsce. W kolejnych odsłonach dowiadujemy się między innymi, że małżeństwo Ayse i Cemila to fikcja, a Levent nie jest w stanie dalej tłumić swoich uczuć wobec Meryem. Co jeszcze przyniosą nowe odcinki "Zranionych ptaków"? Oto streszczenia odcinków 134-138.

"Zranione ptaki" to turecki serial obyczajowy, który swoją premierę miał w marcu 2022 roku. Od tego czasu grono fanów produkcji rośnie, dlatego prezentujemy streszczenie odcinków 134-138 "Zranionych ptaków", które można oglądać od poniedziałku 3 października. Sprawdzamy również, gdzie i kiedy oglądać nowe odcinki "Zranionych ptaków".

"Zranione ptaki" odcinek 134. streszczenie: Meryem traci przytomność

Ömer bardzo przeżywa nieobecność Meryem. Widząc cierpienia chłopca, Ulviye ma jeszcze większy żal do niej za to, co zrobiła. Vedat zaprasza Leventa i Meryem do obejrzenia szwalni, jednak nagle coś mu wypada i nalega, żeby pojechali tam sami. Na wieść o tym Melis niezwłocznie jedzie do szwalni. Gdy dociera na miejsce, dowiaduje się, że Levent i Meryem utknęli razem w windzie

Reklama

Gdy zostają sami, Levent robi jej wyrzuty i żąda wyjaśnień. Jego słowa i lęk przed zamknięciem i reakcją Tekina sprawiają, że Meryem traci przytomność. Levent w ostatniej chwili łapie ją w ramiona. 

Bahadir ma wyrzuty sumienia po nocy z Asli. Prosi ją o rozmowę. Safiye postanawia zapisać Ayse i Cemila na terapię małżeńską, jednak Bedriye podkrada jej kartkę z numerem telefonu specjalisty. Niespodziewanie kobiety odwiedza Oya, która wyjawia im, że małżeństwo Ayse i Cemila to fikcja.

"Zranione ptaki" odcinek 135. streszczenie: Cemil zamierza wyznać Ayse miłość

Asli manipuluje Bahadirem. Wyznaje mu miłość i oświadcza, że dla dobra ich obojga odejdzie z pracy i zniknie z jego życia. Mężczyzna stanowczo się temu sprzeciwia. Po rozmowie z Ayse, Bahadir oświadcza matce, że chce rozwieść się z Hülyą

Levent, trzymając w ramionach nieprzytomną Meryem, nie jest w stanie dalej tłumić swoich uczuć. Romantyczne chwile kończą się wraz z odblokowaniem drzwi windy. Przez chwilę Melis obawia się, że Meryem wyznała Leventowi prawdę

Sprowadza na miejsce Tekina, który zabiera stamtąd swoją żonę. Safiye i Bedriye są w szoku po tym, co usłyszały od Oyi. Cemil zamierza wyznać Ayse miłość i zabrać w podróż poślubną, ale zamiast tego jest świadkiem, jak rozgoryczona Safiye wymierza córce siarczysty policzek.

"Zranione ptaki" odcinek 136. streszczenie: Melis nie udaje się zdobyć serca Leventa

Melis nie udaje się zdobyć serca Leventa. Zranionej Safiye trudno uwierzyć, że była okłamywana przez córkę. Oznajmia wszystkim, że ona i Ayşa szykują się do wyprowadzki. 

Cemil dowiaduje się, że to Oya wyznała prawdę Safiye. Bezskutecznie próbuje się dodzwonić do przyjaciółki. Meryem dostaje pozwolenie na spotkanie z Ömerem. Ülviye nie kryje niezadowolenia z tego powodu. W tej sytuacji Tekin proponuje Ömerowi wizytę w domu siostry.

"Zranione ptaki" odcinek 137. streszczenie: Cemil wyznaje Safiye, że zakochał się w jej córce

Levent jest oburzony, gdy dowiaduje się, że Ömer spędzi noc poza rezydencją. Bahadir całuję Asli w kuchni. W pewnym momencie ktoś tłucze wazon. Przerażona dziewczyna uważa, że to sprawka Yaşara. 

Cemil wyznaje Safiye, że zakochał się w jej córce, ale jego rozmówczyni pozostaje nieugięta. W końcu to on postanawia się wyprowadzić. Ömer widzi, że Meryem jest nieszczęśliwa u boku męża. Chłopiec bardzo boi się Tekina.

"Zranione ptaki" odcinek 138. streszczenie: Ömer wypytuje Leventa o małżeństwo bez miłości

Tekin próbuje przekonać Omera, aby został z siostrą. Chłopiec jednak chce wrócić do rezydencji. Yaşar robi aluzje do stłuczonego wazonu. Ömer wypytuje Leventa o małżeństwo bez miłości. Ten jest zdezorientowany jego słowami. Dochodzi do wniosku, że Meryem nie czuje się szczęśliwa

Ayşe słyszy rozmowę Dogana i Oyi. Dowiaduje się, że chłopak wiedział o jej fikcyjnym małżeństwie. Nie rozumie jednak, czemu milczał. Bahadir informuje Cemila, że postanowił wziąć rozwód. Prosi o przygotowanie odpowiednich dokumentów.

"Zranione ptaki" odc. 134-138. Kiedy i gdzie oglądać serial?

Odcinki 134-138 "Zranionych ptaków" fani obejrzą na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku w dniach 3-7 października. O której godzinie "Zranione ptaki"? Serial emitowany jest o godz. 18:45. Powtórki natomiast emitowane są codziennie o godzinie 13:15 w dni powszednie.

Odcinki 134-138 "Zranionych ptaków" będą również dostępne na platformie streamingowej TVP VOD.

Zobacz także: 

13 lat w "Klanie" zmieniło jego życie

Nienawiść w "M jak miłość"!

Paraliżuje pracę na planie?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy