Reklama

Vatanım Sensin

Zraniona miłość

Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 929
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zraniona miłość": Walka o dzieci

​Onur Saylak i Tuba Büyüküstün uchodzili za jedno z najbardziej zgodnych małżeństw w tureckim show-biznesie. Do czasu, aż piękna Tuba zostawiła męża dla... kryminalisty!

Poznali się w 2010 roku na planie serialu "Gönülçelen". Szybko się zaręczyli i już 28 lipca wzięli ślub w tureckim konsulacie w Paryżu. Nie udało się im jednak uciec przed paparazzi i fanami, którzy tłumnie zgromadzili się przed urzędem, by zrobić zdjęcia młodej parze.

Reklama

Wszyscy chcieli sprawdzić, czy prawdą jest, jakoby powodem błyskawicznego ślubu była ciąża panny młodej. Wkrótce okazało się, że Tuba rzeczywiście zostanie mamą i to podwójną. Pięć miesięcy później na świat przyszły bliźniaczki, Maya i Toprak.

Przez jakiś czas Onurowi i Tubie udawało się godzić życie rodzinne z pracą zawodową. Saylak postanowił nawet wyprodukować film "Daha", w którym główną rolę powierzył swojej pięknej żonie. Niestety, w trakcie jego kręcenia w październiku 2016 r. zaczęły pojawiać się plotki o kryzysie w ich małżeństwie.

Podobno na planie doszło między nimi do kłótni, a zapłakana Tuba zamknęła się w garderobie. Oni oczywiście zaprzeczali tym doniesieniom, a nawet grozili pozwami sądowymi dziennikarzom, którzy je rozpowszechniali. Niedługo potem fani zauważyli, że Büyüküstün nie ma już na palcu obrączki ślubnej.

To wzbudziło kolejną falę spekulacji. W końcu, w lutym br. wyszło na jaw, że Tuba i Onur się rozwodzą. Podobno przyczyną był fakt, że oboje równocześnie grali w serialach i filmach, przez co trudno im było podzielić się opieką nad córkami.

Przez to para często się kłóciła. Wkrótce paparazzi przyłapali Tubę na romantycznej kolacji z kolegą z planu telenoweli "Cesur ve Güzel", Serkanem Altonurakiem (Yahya ze "Wspaniałego stulecia"). Od razu pojawiły się plotki, że piękna brunetka przyprawiała z nim rogi swojemu mężowi.

Cztery miesiące później, 6 czerwca, zaraz po podpisaniu papierów rozwodowych, wyszło na jaw, iż 35-letnia aktorka rzeczywiście się zakochała, ale w Umucie Evirgenie. Dziennikarze zaraz zaczęli szukać informacji o kolejnym mężczyźnie w życiu Tuby.

Okazało się, że to 26-letni biznesmen. Umut nie chciał, by prawda o jego nowym romansie wyszła na jaw. Dlatego, gdy zauważył, że Ismail Bayrak robi z ukrycia zdjęcie jemu oraz Tubie, zaczął na niego krzyczeć. Przestraszony fotograf wsiadł do samochodu i rzucił się do ucieczki, a ochroniarze Evirgena ruszyli w ślad za nim, próbując zajechać mu drogę.

W końcu Ismail musiał wysiąść z auta. Wtedy jeden ze ścigających go mężczyzn przystawił mu broń do głowy.

Fotograf oddał mu kartę pamięci, na której znajdowały się zdjęcia Umuta, ale ochroniarz zabrał mu również aparat fotograficzny. Ismail Bayrak natychmiast zgłosił policji napaść. 22 czerwca Evirgen i jego ochroniarze zostali aresztowani.

Groziło im od 10 do 15 lat pozbawienia wolności. Tuba chciała odwiedzić ukochanego. On jednak odmówił, ponieważ wolał, by nie przychodziła do więzienia.

17 lipca biznesmen wyszedł z aresztu po wpłaceniu kaucji. W czasie, gdy Umut siedział za kratami, odbyła się premiera filmu "Daha". Onur, wściekły na Tubę za skandal, w który się wplątała, nie zaprosił jej na pokaz prasowy.

Kazał także wyciąć ze zwiastuna filmu sceny z jej udziałem. Gdy Umut odzyskał wolność, Büyüküstün wyjechała z córkami do domku na wsi, mając nadzieję, że plotki o jej romansie ucichną. Tam jednak dopadli ją paparazzi, którym nie umknął fakt, że aktorka była zestresowana i nie rozstawała się z telefonem komórkowym.

Możliwe, że kontaktowała się wtedy ze swoim prawnikiem. Onur postanowił bowiem wytoczyć byłej żonie proces i odebrać jej prawo do opieki nad bliźniaczkami.

Aktor uważa, iż Umut jest niebezpiecznym kryminalistą. Boi się, że za jakiś czas Tuba się do niego wprowadzi, zabierając ze sobą także Mayę i Toprak. Büyüküstün oczywiście nie zamierza oddać córek bez walki.

Dlatego stara się nie pokazywać z ukochanym w miejscach publicznych. Evirgen wymyślił nowe miejsce tajnych schadzek - luksusowy jacht.

Jednak czujni paparazzi śledzili Tubę i znów sfotografowali ją z Umutem.

Czy to przyczyni się do jej przegranej w sądzie?

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama