Reklama

Vatanım Sensin

Zraniona miłość

Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 929
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zraniona miłość": Osiemnastka z Sulejmanem

Miray Daner dopiero niedawno weszła w dorosły wiek, ale w aktorskiej branży to już weteranka.

Pierwsze kroki w zawodzie stawiała, mając zaledwie siedem lat. Zaczęła od teatralnej sceny, a wkrótce potem przyszły występy przed kamerą.

Reklama

Jej debiut filmowy to "Temat lekcji: Atatürk", w którym zagrała przybraną córkę legendarnego tureckiego przywódcy. Warto dodać, że w Mustafę Kemala Atatürka wcielił się wówczas Halit Ergenç!

Dwie pary rodziców

Na planie serialu "Zraniona miłość" młodziutka aktorka ponownie spotkała się z Ergençem - i znów została jego ekranową córką!

Obojgu najwyraźniej bardzo odpowiada taki przydział ról, ponieważ gdy w tym roku Miray Daner skończyła 18 lat, Halit podjął się organizacji przyjęcia urodzinowego. W jednej ze stambulskich restauracji na jubilatkę czekała impreza-niespodzianka. Chóralne "Sto lat" odśpiewały jej dwie pary rodziców: prawdziwi i serialowi, czyli Halit Ergenç i Bergüzar Korel.

Wśród gości znalazł się także Boran Kuzum, czyli Leon ze "Zranionej miłości". Plotkarze natychmiast podnieśli rwetes, jakoby on i jubilatka mieli się ku sobie.

Widać przecież, jak na ekranie iskrzy między nimi... Ostatnio jednak pojawiła się konkurencyjna pogłoska: obiektem westchnień Miray jest ponoć inny kolega z obsady, Kubilay Aka, czyli Ali Kemal.

Sama zainteresowana zbywa te rewelacje uśmiechem. A na pytanie o najważniejsze plany na przyszłość odpowiada tylko: - Muszę nareszcie zrobić prawo jazdy...

Kurier TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje