Reklama

Prisoners Wives

Skazane

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 154
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Skazane": Żony więźniów jesienią w Polsacie!

W jesiennej ramówce Polsatu znalazł się nowy serial - "Skazane". Produkcja będzie opowiadała o losach czterech kobiet, których partnerzy przebywają aktualnie za kratami. Sprawdźcie, kto wystąpi w rolach głównych!

 

Reklama

 

W serialu główne role grają Monika Krzywkowska, Paulina Gałązka, Olga Bołądź i Beata Ścibakówna.

"Skazane" oparte są na brytyjskim formacie stacji BBC zatytułowanym "Prisoners’ Wives". Zdjęcia do serialu trwały od grudnia ubiegłego roku.

"Są w różnym wieku, mieszkają w innych dzielnicach, dzieli je status majątkowy i poglądy na życie, a także... różnej długości wyroki, na które skazani zostali ich mężowie, synowie i ojcowie. Choć tego nie planowały, spotykają się regularnie w cotygodniowej kolejce oczekujących na odwiedziny osadzonych. Różni je prawie wszystko, ale łączy to, co najtrudniejsze i niezwykle osobiste. Każda wizyta w więzieniu odziera je bowiem z kolejnych złudzeń. Odsłania prawdę o rzeczywistości, na którą zostały "skazane" i z którą muszą nauczyć się żyć. Wyroki ich mężczyzn to nie koniec, a dopiero początek ich fascynującej historii..." - czytamy w opisie serialu na jego oficjalnym fan page’u w portalu Facebook.

I tak, w serial pojawiają się: żona mafijnego bossa (Monika Krzywkowska), która po konfiskacie majątku męża przez sąd musi nauczyć się żyć w nowych warunkach, młoda ciężarna dziewczyna (Paulina Gałązka), nie mogąca uwierzyć w winę swojego wybranka, matka narkomana ukrywającego broń, która wydała w ręce policji swojego syna (Beata Ścibakówna) oraz dilerka narkotyków (Olga Bołądź), nie skazana tylko dlatego, że jej partner wziął całą winę na siebie - czytamy w portalu Wirtualnemedia.pl.

W role więźniów wcielają się Ireneusz Czop, Antoni Pawlicki i Wojciech Błach, a syna narkomana zagra Rafał Fudalej.

Za scenariusz odpowiedzialny jest Robert Mąka, reżyserią zajął się Łukasz Jaworski.

13 odcinków "Skazanych" trafi na antenę Polsatu we wrześniu tego roku.

 

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje