Reklama

Prisoners Wives

Skazane

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 153
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Skazane": Śledczy Wojciechowski przedstawia Rafałowi zarzuty

Co wydarzy się w nadchodzącym odcinku "Skazanych"? Sprawdźcie!


Reklama


Arek (Wojciech Błach) dowiaduje się, że Ola (Olga Bołądź) została aresztowana. Nakazuje jej odzyskać Szymka (Adaś Tomaszewski).

Rafał (Antoni Pawlicki) informuje Martę (Paulina Gałązka), że był przesłuchiwany przez policję, a w więzieniu spędzi długi czas...

Anna (Beata Ścibakówna) opowiada Olafowi (Rafał Fudalej), że stara się o opiekę nad Szymkiem. Na wieść o tym Olaf wpada w szał i demoluje swoją celę...

W rolę Anny, która nie radzi sobie z wychowaniem syna po mistrzowsku wcieliła się Beata Ścibakówna. To było dla niej niełatwe zadanie, zwłaszcza, że jak powiedziała w wywiadzie dla "Kuriera TV", sama "odrobiła pracę domową, jeśli chodzi o wychowanie córki".

- Anna nie radzi sobie z wychowaniem syna, a moje prywatne doświadczenia są zupełnie inne. Ona myśli, że Olaf sam się wychowa. Kiedy zabrakło męża, pogrążyła się w żałobie i poddała jako matka. Potem stało się to, co się stało. Czytając scenariusz, sama byłam ciekawa, jak postąpi moja bohaterka. (...) - mówiła Beata Ścibakówna i dodała:

- Poświęcam Helenie, dużo czasu. Mam poczucie, że "odrobiłam pracę domową". Przygotowuję ją na to, co może człowieka spotkać w życiu. Zarówno na te dobre rzeczy, jak i złe. Ona jest bezpieczniejsza, a ja spokojniejsza.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje