Reklama

Prisoners Wives

Skazane

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 154
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Skazane": Kobiety więźniów

Cztery kobiety. Każda z innego świata. Łączy je jednak wspólny mianownik – cotygodniowe wizyty u ukochanych mężczyzn w więzieniu.


Reklama


Różne kobiety i cztery inne historie - Marta (Paulina Gałązka), Sylwia (Monika Krzywkowska), Ola (Olga Bołądź) i Anna (Beata Ścibakówna).

Dzieli je wiele: wiek, dzielnice, w których mieszkają, status majątkowy, poglądy na życie, a także... różnej długości wyroki, na które skazani zostali ich mężowie czy synowie. Przekorny los krzyżuje ich drogi tam, gdzie się tego najmniej spodziewały - w jednym z warszawskich więzień, w którym co tydzień stoją w kolejce, oczekując na odwiedziny u osadzonych. Szybko przekonują się, że jest też coś, co je połączyło - najtrudniejsze i niezwykle osobiste.

Każda wizyta w więzieniu odziera je bowiem z kolejnych złudzeń. Odsłania prawdę o rzeczywistości, na którą zostały "skazane" i z którą muszą nauczyć się żyć, bo wyroki ich bliskich to dopiero początek historii...

Ofiary losu

Świat Marty legnie w gruzach w jednej chwili. Jej mąż i ojciec jeszcze nienarodzonego dziecka, Rafał (Antoni Pawlicki), trafia za kratki pod zarzutem zabicia człowieka. I ku jej zdziwieniu, okazuje się winny. Z kolei wątpliwości co do słuszności kary męża nie ma Sylwia, która od lat była żoną mafioso Adama (Ireneusz Czop).

Poświęcając się przyjemnościom, nie interesowała się sprawami męża. Inaczej niż Anna, która sama oddała swojego syna - narkomana Olafa (Rafał Fudalej) - w ręce sprawiedliwości po tym, jak znalazła broń w jego w rzeczach.

Od tamtej pory wyrzuty sumienia trawią ją każdego dnia. W podobnej sytuacji jest Ola, której partner Arek (Wojciech Błach) wziął winę - zarzut handlu narkotykami - na siebie. Nie chciał pozwolić, by ich synek Szymek (Adam Tomaszewski) dorastał bez matki. Teraz odlicza dni do wyjścia na wolność.

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje