Żona idealna The Good Wife
Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 137
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Romansuje z polityką

Julianna Margulies ("Ostry dyżur", "Rodzina Soprano") czyli Alicia Florrick - "Żona idealna" - opowiada o najnowszym 4. sezonie serialu, który Polscy widzowie mogą oglądać na Universal Channel w każdą środę o godzinie 22:00.

W najnowszym sezonie dowiadujemy się, że Peter, mąż Alicii będzie kandydował na stanowisko gubernatora. Jaka będzie jej reakcja na tę wiadomość?

- Alicia jest bardzo podekscytowana faktem, że Peter startuje w wyborach na gubernatora. To dla niej wielka szansa i czas nowych wyzwań. Będzie go bardzo wspierać w tej decyzji. Chce żeby Pater wygrał wybory na gubernatora i ma w tym też swój własny interes. Ona naprawdę wierzy, że Peter będzie dobrym gubernatorem.

- Obydwoje mają podobne poglądy polityczne co jest dla Alicii bardzo ważne i liczy na to, że mąż pomoże jej walczyć o prawa kobiet. Wydaję mi się, że ten „skręt” serialu w kierunku polityki jest „na czasie” z tym co dzieje się teraz w Ameryce. Oczywiście będą odcinki z wieloma scenami w sądzie, ale ten „romans z polityką” jest intrygujący i jest sexy…

Reklama

- Alicia staje się w firmie postacią numer jeden, ponieważ wszyscy chcą aby w ich sprawę zaangażowała się żona prokuratora generalnego. Ona sama nie zdawała sobie sprawy jak mocno decyzja Petera, będzie miała wpływ na jej własne życie, ale to właśnie czyni tę sytuację tak bardzo interesującą.


Jak myślisz dlaczego “Żona idealna” jest jednym z najlepszych seriali w telewizji?

- „Żona idealna” to serial dla dorosłych. Jeżeli oglądasz uważnie to możesz zauważyć masę smaczków, dzięki którym serial staje się jeszcze bardziej atrakcyjny. Scenarzyści wykonali kawał dobrej roboty i ten serial po prostu fajnie się ją ogląda. 

- Nigdy nie byłam na planie produkcji gdzie cała załoga czyta scenariusz z takim zaciekawieniem i zaangażowaniem. Wiadomo, że i tak je czytamy bo musimy dowiedzieć się co będziemy grać, ale tutaj poziom podniecenia u całej ekipy po prostu da się wyczuć i to chyba największy komplement dla twórców serialu.

Zdradź nam jakieś szczegóły z fabuły 4. sezonu?

- Nie mogę rozmawiać na temat tego co stanie się w 4. sezonie. Ale mogę powiedzieć, że Michelle i Robert (para odpowiedzialna za scenariusz i za cały serial) wykonali kawał świetnej roboty. Zresztą są chyba tylko trzy osoby na tej planecie, które wiedzą co wydarzy się w kolejnym sezonie „Żony idealnej”. Mogę jedynie powiedzieć że ten sezon będzie rewelacyjny, a kolejne wydarzenia rzucą nowe światło na nierozwiązane sprawy z poprzedniego sezonu.

A jak będzie wyglądała relacja na linii Alicia – Eli?

- Bardzo podoba mi się to co będzie działo się pomiędzy tą dwójką. Eli jest jedyną osobą, która zna wszystkie tajemnice i sekrety Alicii. Zwłaszcza od czasu kiedy Alicia zawiodła się na Kalindzie i ich przyjaźń teraz właściwie już nie istnieje. Ich znajomość rozgrywa się na dwóch płaszczyznach. Obydwoje pragną sukcesu i obydwoje są bardzo empatycznymi ludźmi .

- Myślę, że dlatego właśnie tak dobrze odnajdują się we własnym towarzystwie. Myślę że Eli współczuje Alicii sytuacji w której się znalazła i wie jak dużo kosztuje ją związek z Peterem. Te sekrety i wzajemnie zrozumienie budują miedzy tym dwojgiem bardzo silną więź.

Czy możemy liczyć na gościnne występy gwiazd Hollywood w „Żonie idealnej”?

- Będzie kilku gości, m. in.: Amanda Peet, Christina Ricci, Nathan Lane, Rita Wilson.

Kolejne odcinki 4. sezonu serialu „Żona idealna” tylko na Universal Channel w każdą środę o godzinie 22.00.

swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Żona idealna | seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy