Reklama

​"Zniewolona": Powstanie trzeci sezon serialu?

Ukraiński serial "Zniewolona" emitowany jest w TVP1 od początku lipca. Niespodziewanie stał się hitem stacji, a jego popularność ciągle rośnie. Widzowie odliczają dni do ostatniego odcinka. Powstanie kolejny sezon?

Pod koniec sierpnia zobaczymy finał drugiego sezony. Fani coraz głośniej zastanawiają się, czy powstanie kolejny. Serial został nakręcony jako jeden, 48. odcinkowy sezon. 

Producenci zdecydowali się na podzielenie "Zniewolonej" na dwie części. Ukraińska stacja Stbua wyświetlała pierwszy sezon na początku 2019 roku, drugi czeka na swoją premierę.  

Z kolei w TVP serial zadebiutował z początkiem lipca. Początkowo również został podzielony na dwa sezony. 

Duża popularność serialu sprawiła, ze władze stacji zdecydowały się na wyemitowanie wszystkich odcinków.

Reklama

Ostatni odcinek będzie mieć swoją premierę w piątek, 30 sierpnia. Polscy fani mają nadzieję, że powstanie kolejny sezon serialu. Na chwilę obecną nie ma oficjalnych informacji na ten temat. Serial stworzony został jako zamknięta całość. 

Ostatni klaps na planie padł we wrześniu ubiegłego roku. Katerina Kowalczuk, gwiazda serialu, w poruszających słowach pożegnała się ze swoją postacią.

26-letnia aktorka aktywnie relacjonowała prace na planie serialu. Jej posty na InstaStories na nowo obudziły nadzieje fanów "Zniewolonej". Aktorka pokazała filmik zza kulis. Chociaż nie można z pewnością stwierdzić, że jest to plan "Zniewolonej", to widać na nim ogród pałacowy oraz mężczyzn w strojach z epoki.

Warto przypomnieć, że zdjęcia do serialu powstawały w prawdziwych lokalizacjach - w skansenie koło Kijowa oraz w parku pałacowym Kaczanówka. Czy w ten sposób aktorka chce coś przekazać swoim fanom? Serial cieszy się niesamowitą popularnością nie tylko w Polsce i na Ukrainie. Decyzja o stworzeniu kolejnego sezonu nikogo nie zdziwi.

Od pewnego czasu mówi się, że gwiazdy serialu pojawią się w Polsce. Katerina Kowalczuk potwierdziła tę informację na swoim Instagramie. Spekuluje się, że będzie uczestniczyć w ramówce TVP, która odbędzie się 22 sierpnia. 

Niedawno dodała post, w którym poinformowała, że ma niespodziankę dla swoich fanów z Polski. Czy potwierdzi powstanie trzeciego sezonu? Taka wiadomość z pewnością ucieszy widzów "Zniewolonej".swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama