Reklama

​"Zniewolona": Kolejny sezon zostanie nakręcony w Polsce?

"Zniewolona" emitowana jest w TVP1 od początku lipca. Serial niespodziewanie stał się hitem stacji, a jego popularność rosła z tygodnia na tydzień. Fani mają nadzieję, że powstanie kolejny sezon. Czy jest szansa, że ekipa filmowa "Zniewolonej" zawita do Polski?

Serial cieszy się ogromną popularnością nie tylko na Ukrainie i w Polsce, ale również na Litwie i Białorusi. W oryginalnej wersji liczył 48 odcinków. Został jednak podzielony na dwa sezony.

Pierwszy z nich zadebiutował na antenie TVP 1 lipca. Początkowo produkcja emitowana była od poniedziałku do środy. W związku z dużym zainteresowaniem Telewizja Polska podjęła decyzję o zwiększeniu liczby premierowych odcinków.

Informacja o powstaniu kontynuacji nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona. Jednak widzowie nie tracą nadziei. 

Reklama

Fani od dawna zastanawiali się czy powstanie kolejny sezon. Gwiazda serialu , Katerina Kowalczuk, niedawno zamieściła na InstaStories relację z pracy na planie. Chociaż nie można z pewnością stwierdzić, że jest to plan "Zniewolonej", to widać na nim ogród pałacowy oraz mężczyzn w strojach z epoki.

Warto przypomnieć, że zdjęcia do serialu powstawały w prawdziwych lokalizacjach - w skansenie koło Kijowa oraz w parku pałacowym Kaczanówka. Czy ekipa "Zniewolonej" zagości również w Polsce?  

Według ustaleń "Faktu" władze TVP chcą zachęcić producentów serialu do współpracy. Wśród branych pod uwagę lokalizacji jest Kraków i Warszawa. Wątek Polski kilka razy pojawiał się w poprzednich sezonach "Zniewolonej".

- Kierownictwo TVP prowadzi już rozmowy z ukraińskim producentem serialu w sprawach współprodukcji nowych odcinków "Zniewolonej". Możliwe więc, że w trzecim sezonie Kitty pojawi się w Warszawie i Krakowie. Te dwa miasta są brane pod uwagę jako plany serialowe - podaje informator "Faktu".

Serialowa Katia dwukrotnie planowała wyjazd do naszego kraju. W końcowych odcinkach miała przyjechać do Warszawy jako nauczycielka francuskiego. Czy w kolejnych odcinkach uda jej się dotrzeć do Polski? Decyzja o stworzeniu kolejnego sezonu raczej nikogo nie zdziwi.  


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje