Reklama

Krepostnaya

Zniewolona

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 5060
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

„Zniewolona”: Kiedy zobaczymy ostatni odcinek serialu?

​ "Zniewolona" szturmem podbiła serca widzów TVP. Takiego sukcesu ukraińskiego serialu chyba nikt się nie spodziewał. Fani z zapartym tchem śledzą losy pięknej Katieriny Wierbickajej. Kiedy zobaczą ostatni odcinek ukraińskiego serialu?

"Zniewolona" zadebiutowała na antenie TVP 1 lipca. Początkowo produkcja emitowana była na antenie Jedynki od poniedziałku do środy o godzinie 20:35. 

Reklama

Serial z dnia na dzień przyciągał przed ekrany coraz większą widownię. W związku z dużym zainteresowaniem Telewizja Polska podjęła decyzję o zwiększeniu liczby premierowych odcinków. 

Od 12 lipca TVP pokazuje serial aż sześć razy w tygodniu.

"Zniewolona" oryginalnej wersji liczy 48 odcinków. Produkcja została jednak podzielony na dwa sezony. 

Ukraińska stacja Stbua wyświetlała pierwszy z nich na początku 2019 roku. "Zniewolona" cieszyła się tam ogromnym zainteresowaniem. Po emisji serialu pojawiły się również słowa krytyki. Produkcji zarzucano, że większość bohaterów mówi cały czas po rosyjsku, a ukraiński pojawia się jedynie w tle.

Drugi sezon serialu ukraińscy widzowie zobaczą 2 września. W Polsce również miał się pojawić w jesiennej ramówce. Jednak wysoka popularność serialu sprawiła, że władze TVP zdecydowały się na nie dzielić serialu na sezony. Polscy widzowie jako pierwsi zobaczyli premierowe odcinki.

Zwiększenie emisji oraz brak podziału na sezony spowodował, że serial zakończy się szybciej. Jeśli żaden odcinek nie wypadnie z planu, to finał "Zniewolonej" zostanie wyemitowany w piątek, 30 sierpnia.

Akcja "Zniewolonej" toczy się w XIX w., a tłem historycznym serialu jest skomplikowana historia Ukrainy. Główna bohaterka, Katierina Wierbickaja, jest dobrą, piękną, mądrą, wykształconą dziewczyną. Dzięki swojej matce chrzestnej - szlachciance pani Czerwińskiej - została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Zna języki obce, gra na fortepianie, maluje.

Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego najbogatszego ziemianina w Nieżynie. Postanawia zawalczyć o prawo do szczęścia i decydowania o sobie.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje