Reklama

"Zniewolona": Katia powróci

Spełniły się marzenia polskich fanów! Serial "Zniewolona" będzie kontynuowany!

"Pękło 3,5 mln! Nowy rekord 'Zniewolonej'! To nasza bardzo trafna decyzja zakupowa. Produkcja notuje fantastyczne wyniki oglądalności, które rosną wręcz z dnia na dzień - tak w połowie sierpnia 2019 Jacek Kurski skomentował na Twitterze wielki sukces ukraińskiego serialu z Kateriną Kowalczuk w roli głównej.

Faktem jest, że jeszcze nigdy żaden emitowany codziennie w czasie wakacji serial nie cieszył się tak wielkim powodzeniem jak "Zniewolona"...

Nic dziwnego, że scenarzystka serialu postanowiła iść za ciosem i właśnie podzieliła się w radosną wiadomością - powstaną dwa kolejne sezony przygód Katii! Mało tego, w jednej z ról drugoplanowych ma podobno wystąpić polski aktor. 

Reklama

Na tym nie koniec niespodzianek. Główna bohaterka niedługo zostanie matką! Jak do tego dojdzie? Przekonamy się dopiero w 2021 roku.

***Zobacz także***

Fani od dawna zastanawiali się czy powstanie kolejny sezon. Gwiazda serialu , Katerina Kowalczuk, niedawno zamieściła na InstaStories relację z pracy na planie. Chociaż nie można z pewnością stwierdzić, że jest to plan "Zniewolonej", to widać na nim ogród pałacowy oraz mężczyzn w strojach z epoki.

Warto przypomnieć, że zdjęcia do serialu powstawały w prawdziwych lokalizacjach - w skansenie koło Kijowa oraz w parku pałacowym Kaczanówka. Czy ekipa "Zniewolonej" zagości również w Polsce? 

Według ustaleń "Faktu" władze TVP chcą zachęcić producentów serialu do współpracy. Wśród branych pod uwagę lokalizacji jest Kraków i Warszawa. Wątek Polski kilka razy pojawiał się w poprzednich sezonach "Zniewolonej".

"Kierownictwo TVP prowadzi już rozmowy z ukraińskim producentem serialu w sprawach współprodukcji nowych odcinków "Zniewolonej". Możliwe więc, że w trzecim sezonie Kitty pojawi się w Warszawie i Krakowie. Te dwa miasta są brane pod uwagę jako plany serialowe" - podaje informator "Faktu".

Kurier TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje