Reklama

Krepostnaya

Zniewolona

Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 5326
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zniewolona": Katia chce rozwodu!

W nowych odcinkach serialu "Zniewolona" nie zabraknie emocji. Katierina pomaga Jabłoniewskiemu opuścić więzienie. Tajemnicza madame Gaultier staje się obiektem pożądania wszystkich gości przybytku Makarowej. Nazar i Olga mają romans, a Katia żąda rozwodu. Co jeszcze wydarzy się w nadchodzących odcinkach serialu? Nie zwlekaj i przeczytaj streszczenie!

"Zniewolona" - odc. 67. Żadan spotyka się z Jabłoniewskim. Nazar nawiązuje romans z Olgą

Bezus wprowadza Jabłoniewskiego w błąd, aby wybić z niego zeznania. Stefan myśli, że Katia już nie żyje. Tymczasem Katerina dowiaduje się, że za obraźliwymi artykułami w gazecie stoi właśnie Jabłoniewski. 

Katia postanawia przekazać majątek Czerwinskiemu pod warunkiem, że Łarisa będzie mogła mieszkać tam z synem, a chłopi pańszczyźniani zostaną uwolnieni. Katierina i Piotr załatwiają wszystkie dokumenty notarialne. Żadan próbuje wyjaśnić Jabłoniewskiemu, co wydarzyło się 10 lat wcześniej. Ponadto opowiada historię o tym, jak Wiera trafiła do burdelu. Namawia go również na wyjazd z kraju. 

Reklama

W salonie muzycznym pani Makarowej pojawia się tajemnicza madame Gaultier. Kobieta staje się obiektem pożądania wszystkich gości przybytku. Karpo zabiera zmarzniętą Pawlinę do swojego domu, wzbudzając tym niezadowolenie synowych. Mimo wszystko para postanawia się pobrać. Nazar i Olga zbliżają się do siebie i razem zarządzają manufakturą. Halina wyznaje Panasowi, że jest w ciąży. Na łamach kijowskiej gazety pojawia się informacja, że Katierina została zabita przez Jabłoniewskiego. Katia postanawia dojść do prawdy. 

"Zniewolona" - odc. 68. Jabłoniewski opuszcza więzienie. Między Czerwinskimi dochodzi do pojednania

Po interwencji Katieriny Jabłoniewski opuszcza więzienie. Nie ma jednak zamiaru z nim rozmawiać, ponieważ wie, kto stoi za obelżywymi artykułami. Katia chce zacząć wszystko od nowa. Zamierza spotkać się z Andriejem, by postawić kropkę nad "i" i ostatecznie zakończyć ich małżeństwo. Nagle traci przytomność i trafia do szpitala, w którym była więziona. 

Rognieda w przebraniu wciąż przychodzi do przybytku pani Makarowej. Pewnego dnia trafia jednak na bardzo agresywnego klienta, który w dodatku okazuje się ważnym urzędnikiem państwowym. W domu Bezusów odbywa się kolacja z państwem Buchtiejewami. Tetiana oskarża męża o zdrady. Rognieda namawia kobietę do zemsty. Tymczasem Bezus dowiaduje się, że cały Kijów mówi o tajemniczej madame Gaultier. 

Pawlina próbuje dojść do porozumienia z synowymi Karpa, które stają się wobec niej coraz bardziej złośliwe. Czerwinski wyrzuca z majątku wszystkich chłopów pańszczyźnianych, którym miał dać wolność. Łarisa zatrzymuje Darinę w nadziei, że ta zostanie jej pokojówką. Czerwinscy godzą się. Stefan prosi Mariczkę, by zdobyła dla niego ukrytą przez Nastię torebkę wyszywaną koralikami. Jej zawartość szokuje Jabłoniewskiego.     

Kiedy i gdzie można zobaczyć nowe odcinki "Zniewolonej"?

Nowe odcinki serialu "Zniewolona" widzowie będą mogli zobaczyć w niedzielę, 20 lutego. Zostaną one wyemitowane przez stację TVP1. Pierwszy odcinek pojawi się o godz. 20:15, a drugi o 21:15.

Zobacz też: 

Kultowe seriale znikają z Netfliksa. Co się stało?

"Dalgliesh": Znamy datę premiery kryminału na podstawie powieści P.D James

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL