Reklama

​"Zniewolona": Gwiazda serialu przyjedzie do Polski! Kiedy będzie można ją spotkać?

"Zniewolona" niespodziewanie stała się hitem wakacji. Polscy widzowie od razu pokochali śliczną Katerinę Kowalczuk, gwiazdę serialu. 26-letnia aktorka niedługo przyjedzie do Polski.

Wraz z powiększającą się oglądalnością "Zniewolonej", wzrosła również aktywność polskich fanów na Instagramie Kateriny Kowalczuk. Aktorka chętnie wdaje się z nimi w dyskusje. 

To właśnie tam pierwszy raz napisała, że odwiedzi Polskę. "Niedługo przyjadę do Polski!" - odpisała w odpowiedzi na pytanie jednej z fanek.

Aktorka nie mogła nie zauważyć, jak wielkim zainteresowaniem cieszy się "Zniewolona" w Polsce. 

Kilkukrotnie zwracała się bezpośrednio do polskich fanów. Niedawno zamieściła post, w którym poinformowała, że ma dla nich niespodziankę. 

Reklama

Nie zdradziła wtedy konkretnych planów. Teraz już wiadomo, kiedy odwiedzi Polskę i co się kryje za jej przyjazdem. Wczoraj wieczorem na InstStories zamieściła post z informacją, że przyjedzie do Warszawy już 20 sierpnia. 

"Moje serce już jest wasze. Do zobaczenia wkrótce" - dodała. Od pewnego czasu nieoficjalnie mówiło się, że aktorka będzie gościem ramówki TVP. Aktorka przyleci do Polski samolotem i zostanie oficjalnie przywitana przez władze TVP. Okazuje się, że nie tylko ona pojawi się na tym wydarzeniu.

Dzisiaj TVP poinformowała, że gwiazdy serialu "Zniewolona" przyjęły ich zaproszenie. Do Polski przyjedzie również serialowy Aleksjej, ukochany Katii, oraz główny czarnych charakter Grigorij Czerwiński. Fani serialu są zachwyceni.

 "Kochani! Mamy dla Was świetną wiadomość. Gwiazdy serialu Zniewolona przyjęły nasze zaproszenie i za kilka dni odwiedzą Polskę! Powitajcie serdecznie w komentarzach: Katię - #KaterinaKovalchyk, Grigorija - #MikhailGavrilov i Aleksieja - #AleksiejJarowenko‼️ Szczegóły wkrótce - wypatrujcie kolejnych postów" - czytamy w poście na Facebooku.

Czy polscy widzowie będą mogli zobaczyć swoich idoli na żywo? Na potwierdzenie tych informacji musimy jeszcze poczekać. 

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama