Reklama

Krepostnaya

Zniewolona

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 5069
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zniewolona": Czy trwają prace na planie trzeciego sezonu?

Czy zdjęcia do najnowszej odsłony popularnej w Polsce produkcji właśnie ruszyły? Mamy odpowiedź!

Jedna z aktorek występujących w serialu, Sława Krasowska (wciela się w postać Halki), zamieściła na Instagramie zdjęcie z planu. Wielu fanów z Polski zaczęło snuć teorie na temat ponownego rozpoczęcia zdjęć do trzeciego sezonu popularnej produkcji.

Reklama

Okazało się jednak, że aktorka przebywa obecnie na wakacjach.

"Dla moich polskich czytelników chcę trochę wytłumaczyć o co chodzi z tym "Pałacem Czerwińskich". Najpierw to, że nie kręcimy jeszcze nowego sezonu, a pojechałam tam tylko żeby odpoczywać.

Tak, to jest miejsce do zwiedzania i ktokolwiek może przyjechać i zamieszkać w okolicach pałacu! Hotel znajduję się w tym małym budynku, jaki chronią dwa lewy. Pokoje nie są luksusowe - w stories pokazuję jak to wygląda w środku. Ale przyroda tam bardzo piękna!!!! Jutro jeszcze pokażę restaurację i hotel w stylu ukraińskim jaki znajduje się niedaleko i jaki jeszcze rozrywki tam są. Lokacja to wioska Kaczaniwka w okolicach miasta Czernihiw" - napisała na Instagramie aktorka.

Produkcje najnowszej odsłony przerwała epidemia koronawirusa.

Serial, który był emitowany na antenie telewizyjnej Jedynki w wakacje zeszłego roku, okazał się jedną z najchętniej oglądanych produkcji.

Główną bohaterką "Zniewolonej" jest Katierina Wierbickaja (w tej roli Katerina Kowalczuk). Fabuła skupia się wokół tej młodej, pięknej i wykształconej dziewczyny, która walczy o odzyskanie wolności. 

Katierina dzięki swojej chrzestnej - szlachciance pani Czerwińskiej - została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Zna języki obce, gra na fortepianie, maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego, najbogatszego ziemianina w Nieżynie...  

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje