Reklama

​"Zniewolona": Co wydarzy się w ostatnim odcinku? Szokujące zakończenie!

"Zniewolona", czyli niespodziewany hit wakacji, powoli zbliża się do końca. Ostatni odcinek serialu zobaczymy 30 sierpnia. Fani mają nadzieję, że serialowa Katia wreszcie będzie wolna i szczęśliwa. Czy w ostatnim odcinku jej los się odmieni?

Scenarzyści nie oszczędzali głównej bohaterki. Przez 48 odcinków przydarzyło jej się więcej tragedii niż wszystkim Starkom z "Gry o tron" przez osiem sezonów. 

Urodzona w niewoli była sprzedawana, torturowana do nieprzytomności, traktowana jak rzecz. Gdy wreszcie znalazła szczęście u boku Aleksjeja, to nie trwało ono długo.  

Zakochani krótko cieszyli się małżeństwem - Katia została wtrącona do lochu, a jej ukochany zamordowany. Nie była to nawet połowa sezonu, a bohaterkę "Zniewolonej" czekało jeszcze wiele przykrych doświadczeń - zakopanie żywcem, pobyt w burdelu, oddanie psychopacie, ucieczka przed mordercą i sektą.

Reklama

Po śmierci bliskich osób Katia znalazła nowego sojusznika - przystojnego Andrieja Żadana. W 48. odcinku uratuje ją z rąk zbrodniarzy. Z kolei Nikołaj udowodni przed zgromadzeniem szlacheckim, że Grigorij Czerwiński sam się postrzelił, ukradł ordery i zabił Aleksieja Kosacza. Majątek Czerwińskiego trafi na licytację. Zhańbiony szlachcic odbierze sobie życie. Jego zrozpaczona żona, Natalia, wstąpi do zakonu.

Żadan postanowi wykupić ukochaną i dać jej wolność. Jednak przez zagrywki Susłowa nie będzie mógł wziąć udziału w aukcji. Niespodziewanie Andriej zostaje współwłaścicielem banku. Dzięki temu jest w stanie wpłynąć na przebieg transakcji. Kupi Czerwinkę i odda wolność poddanym. Na koniec oświadczy się uwolnionej Kiti.

Chociaż aktorka Katerina Kowalczuk pożegnała się ze swoją postacią, to historia Katii nie została jeszcze do końca opowiedziana. Okazuje się, że twórcy serialu zostawili otwartą furtkę. Pod koniec finałowego odcinka zdarzy się coś, co zaskoczy niejednego widza. Ślub, na który wszyscy czekali, dojdzie do skutku. Katia poślubi Andrieja, jednak po ceremonii dojdzie do nieoczekiwanych zdarzeń.

Ogromna popularność serialu na pewno wpłynie na decyzję o powstaniu kolejnego sezonu. Gwiazda serialu aktywnie relacjonowała prace na planie serialu. Jej niedawne posty na InstaStories obudziły nadzieje fanów "Zniewolonej". Aktorka pokazała filmik zza kulis, na którym widać mężczyzn w kostiumach z epoki oraz ogród pałacowy. Czy w ten sposób chce coś przekazać? Na oficjalne potwierdzenie musimy jeszcze poczekać. 

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama