Zniewolona Krepostnaya
Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 5336
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zniewolona": Co wydarzy się w odcinkach 59-60?

Legendarna historia miłości, która podbiła serca milionów widzów, powraca! Pod koniec 2021 roku na Telewizji Polskiej pojawił się trzeci sezon popularnego ukraińskiego serialu kostiumowego "Zniewolona". Stefan Jabłoniewski zasiewa w Katierinie ziarno nieufności co do jej męża. Co z tymi informacjami zrobi żona Żadana? Jak potoczy się historia głównych bohaterów? Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu? Odpowiadamy.

"Zniewolona": Odcinek 59. Katia przeżywa kryzys małżeński

Katia poznaje dzieje księcia Jabłoniewskiego. Stefan opowiada jej o swojej ukochanej żonie Wierie, o tym, jak znalazł ją w burdelu z nożem w sercu, o skazaniu na katorgę oraz o tym jak został księciem Jabłoniewskim. Mówi Katierinie także dlaczego tak bardzo interesuje się Andriejem. Słowa Jabłoniewskiego skłaniają Katię do myślenia o przeszłości męża oraz o tym w jaki sposób on zdobył tak ogromny majątek.

Z tego powodu Wierbickaja próbuje namówić Andrieja na rozmowę, ale ten ciągle odchodzi od tematu. Katia na własną rękę zaczyna sprawdzać usłyszane wiadomości. Na początku udaje się do schronu do Nastii, która potwierdza pewne informacje o Żadanie.

Reklama

Tego wieczoru do burdelu przychodzi Bohdan. Oksana mu mówi, że Katierina przyjechała do Nastii. Bohdan z kolei opowiada o tej sytuacji Andriejowi.

"Zniewolona": Odcinek 60. Tajemnicze interesy Żadana

Katierina zaczyna szukać dokumentów potwierdzających, że jej mąż Andriej czerpie zyski z domów publicznych. Żadan zaczyna coś podejrzewać. Stefan w przebraniu zaczyna pracować w burdelu pani Makarowej, gdzie zabito jego żonę Wierę.

Jabłoniewski dowiaduje się, że współpracownik Żadana co tydzień pobiera pieniędzy od stręczycielek. Nikołaj informuje społeczeństwo o ślubie z Eleną. Bohdan odkrywa, że brakuje księgi rachunkowej. Razem z Żadanem uświadamiają sobie, że księgę ukradła Katia. Wierbickaja wyznaje mężowi, że wie w jaki sposób zarabia. Grozi mu odejściem. Nie wie, na jakie niebezpieczeństwo się naraziła.

Z pomocą cioci Żadan ukrywa Katię w szpitalu psychiatrycznym.

"Zniewolona": Kiedy i gdzie oglądać?

Po nowym roku w ramówce nadeszły zmiany. Od 9 stycznia 2022 roku trzeci sezon serialu "Zniewolona" będzie można oglądać na TVP1.

Już w najbliższą niedzielę, 23 stycznia, pojawią się dwa odcinki serialu - pierwszy o godzinie 20:15, drugi o 21:15.

 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Zniewolona
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama